Leonavičiūtė dalijasi vaikystės kadru: sunku atpažinti

Pramogų pasaulio įžymybės vis dažniau dalijasi kadrais iš vaikystės ar asmeninio gyvenimo akimirkomis socialinėje erdvėje.

25

Ne išimtis ir trenerė Jolanta Leonavičiūtė.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Leonavičiūtė dalijasi vaikystės kadru: sunku atpažinti

Feisbuke moteris pasidalijo nuotrauka, kuri daryta vaikystėje. Archyviniame kadre mergaitė žvelgia į fotoaparato objektyvą rimtu žvilgsniu. 

Trenerė stebina ne tik puikiomis savo kūno linijomis, bet ir didžiule motyvacija bei meile sportui. Žinomai moteriai, atrodo, nėra nieko neįveikiamo, vis dėlto ji pati atskleidžia, kad ir jai tinginystė kartais išties nesvetima.

Su naujienų portalu tv3.lt Jolanta pasidalijo savo patarimais bei pasiūlymais, kaip išlaikyti norimus kūno linkius, ir ką daryti, jei keistis norisi, bet ryžto tam vis pritrūksta.

Socialiniame tinkle „Instagram“ ji dažnai dalijasi nuotraukomis, kuriose demonstruoja sportišką figūrą.

Tik sunkiu darbu sporto salėje ir tinkama mityba Jolanta pasiekė tobulas kūno formas. Puikiai atrodanti moteris neslepia, kad kartais mėgsta save palepinti.

„Realybę, kurią dauguma slepia už idealių nuotraukų, idealios meilės bei idealaus socialinio statuso. Per daug dažnai akį rėžia tas dirbtinumas, kuris vaizduojamas ir bandomas įpiršti jums. Verčiantis pasijusti savo gyvenimo nevykėliais, nes galbūt darbas ne toks mielas, galbūt su žmona, ar vyru per dažnai pykstatės ir gal atostogų reikia laukti metus, nes kas mėnesį keliaut į Paryžių, Sardiniją, Aziją ar dar nežinia kur, yra ne jūsų finansinei būklei.

O juk socialiniuose tinkluose viskas atrodo taip tobula, tačiau visa tai tik nuotraukos. Kai kas žino, bet dauguma ne, kad kai kurios idealios poros reguliariai žemina vienos kitą, kai tuo metu angeliškai šypsosi ten kažkur Bahamuose. Taip pat tas naujas automobilis yra dovanotas meilužio ar tėvelių.

Atostogas dalinai finansuoja kelionių agentūra, nes kažkas išzyzė nuolaidų. O dabar apie save. Niekad neslėpiau, kad mėgstu alų. Mėgstu gerą raudoną vyną. Dievinu kartais užrūkyti gerą cigarą ar kaljaną, negaliu gyventi be spurgų, šokolado, uogienės ir dar ten kitko kažko skanaus“, – anksčiau atviravo instagramo paskyroje moteris.


Rašyti komentarą...
K
Kl
2020-03-30 09:56:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Slykštynė nudrožtas kibiras...
Atsakyti
0

B
Bronius
2020-03-30 10:47:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Stebėtinas panašumas, kaip du vandens lašai...
Atsakyti
0

T
Tai jo
2020-03-30 11:53:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia savo šikną pademonstruot , kad niekas nepamirštų kad toikia persona egzistuoja.No ofense. :)))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų