jolanta leonavičiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jolanta leonavičiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jolanta leonavičiūtė“.

Jolanta Leonavičiūtė apie madą nedevėti liemenėlės: „Jaučiuosi gerai visur ir visada“

Dalis moterų nusprendė, kad reikia duoti krūtims plevėsuoti laisvai, tad pradėjo viešumoje nebedevėti liemenėlių. Žymios moterys tikina, kad taip gyventi daug patogiau, taip pat liemenėlių atsisakymas griauna dvigubus standartus – kodėl vyrai gali vaikščioti be, o moterys privalo būti su liemenėlėmis? O ekspertai teigia, kad liemenėlės buvo sukurtos ne tam, kad pakenktų moterims.

Jolanta Leonavičiūtė – apie Lietuvoje vis labiau populiarėjančią madą: „Duodu savo papukams laisvę“

Šį pirmadienį TV3 laidoje „TOP 3“ žiūrovų laukia grožis, juokas ir… kelionės. Nuo to, kur savo kelią į populiarumo viršūnę pradeda Lietuvos komikai ir kokios kelionių kryptys dabar yra populiariausios, iki to, kodėl vis daugiau moterų atsisako nešioti liemenėlę.
82 2024-05-06

Jolanta Leonavičiūtė įgyvendins ilgai atidėliotą svajonę: „Šie metai man kitokie“

Sporto ir sveikatingumo trenerė Jolanta Leonavičiūtė imasi naujos veiklos – mažytėje salų valstybėje Indijos vandenyje organizuoja stovyklą, į kurią kviečia moteris, norinčias patirti nepamirštamą nuotykį bei pakrauti savo kūną ir sielą.  Sportui ir sveikai gyvensenai atsidavusi Jolanta jau daugybę metų padeda žmonėms tobulinti savo kūną ir eiti sveikatingumo keliu.
2024-04-13

Seksualioji Jolanta Leonavičiūtė prakalbo apie nuogą kūną: „Mano nuotraukose nėra jokio vulgarumo“

Šį sekmadienį TV3 Plus kanalo laidoje „Tavo horoskopas su Nagliu Šulija“ žiūrovai išvydo ypatingą viešnią – sporto trenerę Jolantą Leonavičiūtę. Laidos metu moteris atvirai prakalbo ir apie drovumą, ir apie nuogo kūno demonstravimą socialiniuose tinkluose.  Astrologas N. Šulija pastebėjo, kad J. Leonavičiūtės socialiniuose tinkluose gausu gamtos vaizdų ir spinduliuojamo sveiko gyvybingumo. Anot jo, to priežastis – moters gimimas prieš pat saulės tekėjimą.
2024-03-10

Jolantai Leonavičiūtei nauja veikla tapo tikru išbandymu: kūną nusėjo mėlynės

Jolantos Leonavičiūtės gyvenime sportas yra neatsiejama kasdienybės dalis – dar mokyklos laikais ji dalyvaudavo įvairiose varžybose, o šiandien pasiekti dailias kūno linijas padeda ir kitiems. Sporto trenere dirbanti moteris neseniai nusprendė nerti į dar vieną veiklą – pradėjo mokytis „pole dance“ šokio meno.  Kaip šokis ir sportas viename apibūdinamas „pole dance“ Lietuvoje pradėjo populiarėti dar prieš dešimtmetį.
2024-01-23

Jolanta Leonavičiūtė apie kuriozą laive: „Bandant atsisėsti ant klozeto bangos tėkšdavo mane į sieną“

Kelionės – tai ne tik spalvingos atostogų nuotraukos ir prabangūs viešbučiai. Jos gali tapti ir iššūkiais, nusėtais nenumatytomis situacijomis, kurios kartais verčia peržengti savo komforto zonos ribą, imtis kūrybiškų sprendimų, o kartais – net pažvelgti į pasaulį visiškai kitaip.
2024-01-23

Leonavičiūtė ir kitos žvaigždės neria į ledinį vandenį: jų sekėjai – neabejingi

Sporto trenerė ir modelis Jolanta Leonavičiūtė susprogdino visą internetą. Jolanta socialiniuose tinkluose mestelėjo savo fotografijų, nuo kurių vyriškai ir moteriškai giminei užvirė kraujas ir atvipo žandikauliai. Išpuoselėtos Leonavičiūtės kūno linijos puikiai derėjo žiemos fone, o svarbiausia, kad Jolanta nepabijojo įlįsti į ledinį vandenį eketėje.
2024-01-22

Jolanta Leonavičiūtė nusimetė drabužius ir nėrė į pusnis: „Bikini kūnas formuojamas žiemą“

Sporto trenerė Jolanta Leonavičiūtė itin daug dėmesio skiria savo kūnui, o pavydėtinomis jo linijomis dažnai pasidalija ir su sekėjais socialiniuose tinkluose. Šįkart moteris vos su maudymosi kostiumėliu įsiamžino sniege.  Socialiniame tinkle „Facebook“ paviešintuose kadruose, kuriais sutiko pasidalinti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais, J. Leonavičiūtė vilki neoninį žalią bikinį ir pozuoja lauke, šalia apsnigtos eglės.
2023-12-10

Jolanta Leonavičiūtė prabilo skaudžia tema: „Aš tai vadinu žmogžudyste“

Asmeninė sporto trenerė Jolanta Leonavičiūtė pasidalijo savo mintimis itin jautria tema. Jolanta Leonavičiūtė nusprendė netylėti ir savo socialiniame tinkle „Facebook“ prabilo apie tai, kas daugumai yra itin skaudu ir jautru. Įrašu sutiko pasidalinti su naujienų portalu tv3.lt. „Paliesiu jautrią temą. Bet labai aktualią. Ypatingai Lietuvai, kur savižudžių skaičius yra didelis. Kodel taip yra? Emocinis pervargimas, užslėptos ar atviros patyčios.
2023-11-30

Heloviną Vilniuje šventė ir žinomi žmonės: Jolanta Leonavičiūtė nustebino išskirtiniu kostiumu

Žinomi šalies žmonės ir nuomonės formuotojai helovino naktį žengė juoduoju kilimu, nuo kurio pateko tiesiai į genialaus mokslininko valdas – siaubo laboratoriją, kurioje buvo bandoma patobulinti žmogų. Į stimpankišką šiurpnaktį neįprastoje vietoje dalis svečių atvyko ypatingai pasipuošę. Vakaro temą atitinkančiu išskirtiniu kostiumu sužavėjo fitneso trenerė Jolanta Leonavičiūtė su antrąja puse, verslininkės Dainos Bosas dukra Maria Randers pasirinko įkūnyti Jill Valentine personažą.
83 2023-11-01
REKLAMA
REKLAMA

Įspūdžių kupina Jolantos Leonavičiūtės kelionė nuo Antarktidos iki Pietų Amerikos: druskų dykumoje įsiamžino be drabužių

Asmeninė sporto trenerė Jolanta Leonavičiūtė šių metų sausio mėnesio pradžioje išvyko į tolimąją Antarktidą, o po jos laukė dar kiti netyrinėti kraštai. Naujienų portalui tv3.lt Jolanta Leonavičiūtė papasakojo apie kelionę bei pasidalijo kvapą gniaužiančiais kadrais. Pasak pašnekovės, Lietuvą ji paliko sausio 4 d. ir išvyko nuotykių ieškoti į Antarktidą. „Šią ekspediciją buvau rezervavus prieš porą metų, bet dėl koronaviruso vis perkėlinėjo.
2023-02-01

Jolanta Leonavičiūtė nusimetė drabužius ir šoko į pusnis: nebaisus joks šaltis

Neįtikėtinais kadrais socialinių tinklų sekėjus dažnai nudžiuginanti sporto trenerė Jolanta Leonavičiūtė ir šįkart neišsigando šaltuko lauke. Moteris pasidalino keliais kadrais, kuriuose parodė ne tik sniego kalnus, bet ir išpuoselėtas kūno linijas. „Vasara – žiema. Arba žiema – vasara. Laikas keist sezoną?“, – rašė J. Leonavičiūtė. Instagram paskyroje ji įkėlė ir nuotrauką: nepabūgusi spaudžiančio šalčio moteris dėvėjo tik maudymosi kostiumėlį.
2022-01-22

Jolanta Leonavičiūtė nepabūgo šaltuko: nusimetė drabužius ir nėrė į pusnis

Trenerė Jolanta Leonavičiūtė stebina ne tik puikiomis savo kūno linijomis, bet ir didžiule motyvacija bei meile sportui. Žinomai moteriai, atrodo, nėra nieko neįveikiamo, o ir jos meilė sportui puikiai atsispindi jos kūno linijose. Moteris į lauką išbėgo tik su kelnaitėmis ir džiaugėsi iškritusiu sniegu. „Su paskutiniu rudens savaitgaliu! Tegul ateinanti žiema būna tokia pat baltai graži kaip ir praėjusi“, – brūkštelėjo moteris ir pasidalijo vaizdo įrašu.
2021-11-29

Leonavičiūtė – apie sportą ir iššūkius spaudžiant šalčiams: kai kam dar nesiryžo, bet atsiradus progai neatsisakytų

Nors 2020-uosius daugelis buvo linkęs vadinti vienais prasčiausių metų, ne ką mažiau iššūkių pateikė ir pirmasis 2021-ųjų mėnesis – Lietuvą pasiekė didžiuliai šalčiai, o neseniai sukaustė ir snygis. Tiesa, kitaip nei ankstesniais metais, žmonės vis daugiau laiko yra linkę praleisti  gamtoje, o kai kurie sportuoja ar maudosi lediniame vandenyje ir taip stiprina savo imunitetą net ir tada, kai oro sąlygos – ne pačios palankiausios.
2021-02-06

TV3 Grupė savaitgaliui siūlo žiūroviškiausią „Kino pavasario“ filmą, smagiausius šou ir kitas pramogas

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 savaitgalį siūlo žiūrėti žiūroviausią „Kino pavasario“ filmą „Kafarnaumas“, smagius šou –„galvOK“ ir „X Faktorius. Žvaigždės“ bei kitas pramogas. Šeštadienis (10.17) 18.10 val. per TV8 detektyvas „Paslaptis. Žodžiai žudo“. Koledžo profesorės Eimės Vislau organizuotame renginyje nužudomas žmogus. Moteris kartu su detektyvu Trevisu pradeda nusikaltėlio paieškas. 19.40 val.
2020-10-17

TV3 penktadienį siūlo programą visiems sporto ir fantastikos gerbėjams

Šiandien TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūlo pramogas sporto ir fantastikos gerbėjams. Pradėkime dieną aktyviai! Tik per TV3 Play – TV3 Play sporto klubas: treniruotė su Jolanta Leonavičiūte. „Mano treniruotės skirtos ir moterims, ir vyrams. Vesiu jas ir namuose, ir lauke. Noriu parodyti, kad norint sportuoti galime puikiai pasinaudoti turimomis sąlygomis. Kiekvieną treniruotę pradėsiu apšilimu, toliau bus pratimų serija atskiroms raumenų grupėms.
2020-08-21

Leonavičiūtė – apie neseniai išmoktą svarbią pamoką: gyvenimas viską sudėliojo į vietas

Trenerė Jolanta Leonavičiūtė atvira – dėl šiais metais įvykusios situacijos jai teks pakoreguoti planus ir atsisakyti savo jau pamiltų, ekstremalių pokyčių. Vis dėlto net jei ir viskas būtų buvę pagal planą, į šią kelionę Jolanta tikriausiai būtų leidusis viena. Naujienų portalui tv3.lt Jolanta daugiau papasakojo apie savo iššūkių kupinas keliones bei tai, kaip šie keli mėnesiai pakeitė gyvenimą ir požiūrį į tam tikrus dalykus.
2020-07-02

Leonavičiūtė atskleidė savo grožio paslaptį: svarbu vidinė harmonija ir emocinė būklė

Sporto trenerė Jolanta Leonavičiūtė vasarą kviečia sportuoti gryname ore ir derinti fizinį aktyvumą su šiltojo sezono malonumais, stiprinti ne tik kūną, bet imunitetą ir dvasinę pusiausvyrą. Jos treniruotes stebėkite kiekvieną pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį per tv3.lt ir TV3 Play. Visos Jolantos vasaros treniruotės vyks gamtoje, gražiose vietose, prie vandens telkinių. Tokiu būdu ji nori ne tik atkreipti dėmesį į mūsų šalies grožį, bet ir paskatinti sportuoti gryname ore.
2020-06-10

Ekstremalius iššūkius pamilusi Leonavičiūtė jų neatsisakys: tai tikrai nedingo iš mano galvos

Kol vieni pirmosiomis karantino dienomis ilsėjosi, trenerė Jolanta Leonavičiūtė netrukus ir vėl kibo į darbus – žinoma moteris ėmė vesti virtualias treniruotes per TV3play platformą. Tiesa, ji neslepia, kad karantinas vis dėlto pristabdė ir jos gyvenimą bei, galimai, stipriai pakoregavo ateities planus. Fotografei Akvilei Razauskienei ir jos vyrui Tomui Jolanta atvirai papasakojo, kaip tiksliai viskas dėl karantino pasikeitė jos kasdienybėje bei už ką šiam laikui ji vis dėlto yra dėkinga.
2020-04-29

Leonavičiūtė dalijasi vaikystės kadru: sunku atpažinti

Pramogų pasaulio įžymybės vis dažniau dalijasi kadrais iš vaikystės ar asmeninio gyvenimo akimirkomis socialinėje erdvėje. Ne išimtis ir trenerė Jolanta Leonavičiūtė. Feisbuke moteris pasidalijo nuotrauka, kuri daryta vaikystėje. Archyviniame kadre mergaitė žvelgia į fotoaparato objektyvą rimtu žvilgsniu.  Trenerė stebina ne tik puikiomis savo kūno linijomis, bet ir didžiule motyvacija bei meile sportui.
2020-03-30

Leonavičiūtė privers karantino užkandžius nustumti į šalį: atskleidė, kaip padailinti figūrą namų sąlygomis

Lietuvoje paskelbus karantiną dėl koronaviruso grėsmės, žmonės ėmė daugiau laiko leisti namuose, ir nors internete vis dar pašmaikštaujama, jog tai – be galo paprasta, prie greito gyvenimo tempo pratusiems žmonėms su tuo susidoroti nėra taip lengva. Daugeliui ėmė trūkti įdomios ir įtraukiančios veiklos bei sporto, mat neveikia jokie sporto klubai.
2020-03-19

Sportuok namuose su žvaigždėmis: TV3 kviečia į nepamirštamas treniruotes

Reaguodama į pasikeitusias gyvenimo aplinkybes ir ritmą, TV3 žiniasklaidos grupė pradeda transliuoti sporto užsiėmimus per grupei priklausančius media kanalus – tv3.lt ir TV3Play. Nuo rytojaus likusieji namuose galės stebėti ir dalyvauti meditacijos, jogos ir fizinio aktyvumo treniruotėse. Visomis darbo dienomis ir savaitgaliais vyks šie užsiėmimai: 9.09 val. „Ryto meditacija su Milana Jašinskyte. Šviesios dienos pradžiai“, 11.00 val.
2020-03-17

Miela akimirka: sporto renginyje Bunkė ir Ivanova pasirodė su antrosiomis pusėmis

Pirmadienį sporto klubas „VS-Fitness“ Vilniuje šventė 7-ąjį gimtadienį. Didelis būrys pramogų pasaulio atstovų, kurie yra nuolatiniai klubo lankytojai, susirinko stebėti pasirodymų, sudalyvauti sportiniuose iššūkiuose ir paragauti milžiniško šventinio torto, rašoma pranešime spaudai. Viename iš Vilniaus prekybos centrų įsikūrusiame sporto klube minimą gimtadienį šiemet vedė viena klubo įžymybių – Jolanta Leonavičiūtė.
2019-11-19

Karštas Leonavičiūtės kadras gamtoje privers išsižioti: gerbėjai negali atitraukti akių

Seksualioji trenerė Jolanta Leonavičiūtė dažnai lepina savo gerbėjus originaliais kadrais iš pačių įvairiausių vietų – tiek sporto salės, tiek gamtos kampelių. Vis dėlto, visai neseniai pasidalijusi viena savo nuotrauka, Jolanta nustebino gerbėjus. Tiesa, gražuolė turi pavydėtiną figūrą, todėl nenuostabu, kad ji drąsiai gali ją demonstruoti.  Socialiniame tinkle „Instagram“ ji dažnai dalijasi nuotraukomis, kuriose demonstruoja sportišką figūrą.
2019-09-28

Leonavičiūtė dalijasi pikantišku kadru: nustebino ne vieną

Seksualioji trenerė Jolanta Leonavičiūtė dažnai lepina savo gerbėjus originaliais kadrais iš pačių įvairiausių vietų – tiek sporto salės, tiek gamtos kampelių. Vis dėlto visai neseniai pasidalijusi viena savo nuotrauka, Jolanta nustebino gerbėjus. Gražuolė turi pavydėtiną figūrą, todėl nenuostabu, kad ji drąsiai gali ją demonstruoti, net ir būdama beveik be drabužių. Socialiniame tinkle „Instagram“ ji dažnai dalijasi nuotraukomis, kuriose demonstruoja sportišką figūrą.
2019-09-14

Leonavičiūtės nuotrauka sudomino gerbėjus: ryžosi pavojingam kadrui

Seksualioji trenerė Jolanta Leonavičiūtė dažnai lepina savo gerbėjus originaliais kadrais iš pačių įvairiausių vietų – tiek sporto salės, tiek ir kalnų. Vis dėlto visai neseniai pasidalinusi viena savo nuotrauka, Jolanta sudomino gerbėjus. Kai kurie iš jų teigė, kad toks pozavimas išties kelia pavojų. Minėtoje nuotraukoje, kuria J. Leonavičiūtė pasidalijo „Instagram“, ši pozuoja netoliese traukinio. „Dienos prabėga kaip pralekiantis traukinys.
2019-08-25

Leonavičiūtė papasakojo, ką teko patirti kelionės metu: parodė tikrus draugų veidus

Kūno rengybos trenerė Jolanta Leonavičiūtė dažnai savo gerbėjus žavi pavydėtinais kadrais bei sportiška figūra. Šį kartą ji daugumą pakerėjo savo tvirtu ryžtu. Garsi moteris nusprendė vykti į antrą šiais metais žygį, kuris truko 2 savaites. Anot moters, ši kelionė yra tikra atgaiva kūnui ir sielai. Susikrovusi kuprinę su draugais ji kojomis įveikė apie 190 km. Jolantos draugų kompanija nusprendė aplankyti tris valstybes: Prancūziją, Italiją, Šveicariją.
2019-07-26

Leonavičiūtė ryžosi avantiūrai: dalijasi pikantiškais kadrais

Kūno rengybos trenerė Jolanta Leonavičiūtė sportuoja ir sveikai maitinasi ištisus metus, o jos kūnu žavisi tiek vyrai, tiek ir moterys. Gražuolė turi pavydėtiną figūrą, todėl nenuostabu, kad ji drąsiai gali ją demonstruoti, net ir būdama beveik be drabužių. Socialiniame tinkle „Instagram“ ji dažnai dalijasi nuotraukomis, kuriose demonstruoja sportišką figūrą. Šį kartą moteris pasidalijo kvapą gniaužiančiais kadrais iš žygio kalnuose.
2019-07-20

Leonavičiūtė švenčia gimtadienį: lepina karštais kadrais

Kūno rengybos trenerė Jolanta Leonavičiūtė liepos 2-ąją švenčia 37-ąjį gimtadienį. Sportuojanti ir sveikai besimaitinanti ištisus metus Jolanta žavi tiek vyrus, tiek moteris. Gražuolė turi pavydėtiną figūrą, todėl nenuostabu, kad ji drąsiai gali ją demonstruoti, net ir būdama be drabužių. Socialiniuose tinkluose ji dažnai dalijasi nuotraukomis, kuriose demonstruoja sportišką figūrą. Jolanta – skandalingiausia ano meto Lietuvos pramogų pasaulio persona.
2019-07-02

Leonavičiūtė įsiamžino pusnuogė miške: kadras atima žadą

Kūno rengybos trenerė Jolanta Leonavičiūtė sportuoja ir sveikai maitinasi ištisus metus, o jos kūnu žavisi tiek vyrai, tiek ir moterys. Gražuolė turi pavydėtiną figūrą, todėl nenuostabu, kad ji drąsiai gali ją demonstruoti, net ir būdama beveik be drabužių. Socialiniame tinkle „Instagram“ ji dažnai dalijasi nuotraukomis, kuriose demonstruoja sportišką figūrą. Šį kartą ji pozuoja Nemenčinės miškuose, kur dėvi baltos spalvos maudymosi kostiumėlį.
2019-06-29

Leonavičiūtė įsiamžino nuoga: nuotraukos kaitina kraują

Kūno rengybos trenerė Jolanta Leonavičiūtė moteris stebina savo puikiais figūros linkiais, o vyrus – užsidegimu ir valia. Moteris sportuoja, sveikai maitinasi ištisus metus ir neslepia, kad puiki figūra – didelių pastangų vaisius. Visai neseniai socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje moteris pasidalijo itin karštu kadru, kuriame ji pozuoja visiškai nuoga. „Paauglystėje labai mėgau skaityti fantastines knygas.
2019-06-17

Seksualioji Leonavičiūtė įsiamžino purvo voniose: ištreniruotą kūną parodė kitaip

Kol dauguma skundžiasi nepakeliamu karščiu, kūno rengybos trenerė Jolanta Leonavičiūtė moteris stebina savo puikiais figūros linkiais, o vyrus – užsidegimu ir valia. Žinoma moteris nuolat išbando įvairias sporto rūšis, o visai neseniai nustebino gerbėjus pasirodydama ir purvo vonioje. Tiesa, net ir tai nepaslėpė idealių jos kūno linkių.
2019-06-15

Išvers iš koto: drabužius nusimetusi Leonavičiūtė kaitina gerbėjų kraują

Kūno rengybos trenerė Jolanta Leonavičiūtė sportuoja ir sveikai maitinasi ištisus metus, o jos kūnu žavisi tiek vyrai, tiek ir moterys. Vis dėlto Jolanta neslepia, kad tai – didelių pastangų vaisius. Visai neseniai socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje moteris pasidalijo itin pikantišku kadru, kuriame pozuoja miške, nusimetusi visus drabužius ir likusi tik su apatiniais. „Kai aplink vien tik gamta“, – brūkštelėjo po nuotrauka Jolanta.
2019-05-25

Karštas Leonavičiūtės kadras gamtoje atima žadą: gerbėjai negali atitraukti akių

Kūno rengybos trenerė Jolanta Leonavičiūtė sportuoja ir sveikai maitinasi ištisus metus, o jos kūnu žavisi tiek vyrai, tiek ir moterys. Vis dėlto Jolanta neslepia, kad tai – didelių pastangų vaisius. Visai neseniai socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje moteris pasidalijo itin karštu kadru, kuriame pozuoja miške, bevažiuodama dviračiu, o savo ištreniruotą kūną yra papuošusi itin seksualia apranga. „Kai kūnas vasarai paruoštas“, – rašė ji.
2019-05-01

Leonavičiūtės kadras atima kvapą: tokiam pavojui ryžtųsi ne visi

Kūno rengybos trenerė Jolanta Leonavičiūtė jau kurį laiką socialinio tinklo „Instagram“ sekėjus stebina savo nuotraukomis – žinoma moteris vieši Nepale. Sportą prieš daugybę metų pamilusi Jolanta čia aktyviai leidžia laiką, o kai kurie jos kadrai gniaužia kvapą. Negana to, dalis nuotraukų atrodo išties itin pavojingai. „Instagram“ kūno rengybos trenerė pasidalijo nuotrauka, kurioje kalnuose ji pozuoja aukštyn galva, t.y. pasirėmusi tik rankomis.
2019-03-04

Užpakaliuko Leonavičiūtei pavydi ne viena: parodė efektyvų pratimą

Gražuolė, fitneso trenere dirbanti Jolanta Leonavičiūtė – itin aktyvi socialinių tinklų vartotoja. Žinoma moteris ne tik dalijasi nepriekaištingomis savo figūros nuotraukomis, bet taip pat ir negaili patarimų savo sekėjoms. Visai neseniai ji pasidalijo vienu pratimu, kuris padės išryškinti ir suformuoti dailesnius sėdmenis. „Kojos ir sėdmenys dažniausiai būna prioritetas pas merginas. Nepamirškite ir viršutinės kūno dalies. Balansas – štai, kur tikslas sporte. Labai paprastas pratimas.
2019-01-14

Leonavičiūtė prisiminė vasarą: pasidalijo karšta nuotrauka su bikiniu

Seksualioji kūno rengybos trenerė Jolanta Leonavičiūtė garsėja puikiomis kūno linijomis bei didžiule motyvacija – moteris sportuoti lengvai įkvepia daugybę žmonių ir socialiniuose tinkluose. Vos praėjus didžiosioms metų šventėms, Jolanta savo sekėjams primena – dėl svajonių kūno reikia stengtis pradėti jau dabar. „Instagram“ asmeninėje paskyroje trenerė pasidalijo vasarą daryta savo nuotrauka, kurioje pozuoja su bikiniu. Čia puikiai matyti ir sportiška J. Leonavičiūtės figūra bei pilvo presas.
2019-01-12

To nesitikėjo: pirkinys internetu Leonavičiūtę privertė kvatotis

Prekyba internetu populiarėja žaibišku greičiau – vietoj to, kad eitume į parduotuves, dažnai vos kelių mygtukų paspaudimu galime apsipirkti nuo galvos iki kojų. Asmenine trenere dirbanti Jolanta Leonavičiūtė visai neseniai pasidalijo internetiniu pirkiniu, kuris ją nemenkai prajuokino. „Internetinio užsakymo feilas. Kelnės kalnams. Buvo tik „L“ dydis, bet, galvoju, paimsiu, gal nebus tokios didelės. Šiandien atėjo siuntinys.
2018-12-31

Leonavičiūtės pratimas pilvo presui prieš šventes: nebenorėsite valgyti visko, kas papuola

Jau vos už kelių dienų mūsų laukia didžiosios metų šventės, kurių metu ne vienas iš mūsų suvalgo daugiau, nei reikėtų. Vis dėlto šiais metais vis daugiau žmonių skuba pabrėžti sveiko gyvenimo svarbą ir primena, kad nėra kuo didžiuotis, jei suvalgote tiek, kad nebegalite prakvėpuoti. Kūno rengybos trenerė Jolanta Leonavičiūtė prieš šventes nepamiršta ir sporto klubo bei dalijasi vienu veiksmingu pratimu ir su savo sekėjais.
2018-12-23

Leonavičiūtė pasidalijo lengvu receptu: pavyks net tinginiams

Žavioji kūno rengybos trenerė Jolanta Leonavičiūtė niekuomet nenustoja į savo kūną žiūrėti atsakingai. Moteris nuolat sportuoja, o ir maistas, kurį ji valgo yra pats geriausias. Net ir artėjant šventėms trenerė „neatleidžia vadelių“, o socialiniuose tinkluose ji savo puikiais receptais dalijasi ir su gerbėjais. Visi neseniai ji pristatė paprastą receptą vakarienei. „Dažnai tingiu gaminti. Bet gaminu. Jei gaminu – tai tik skaniai.
2018-12-10

Trumpa suknelė išryškino Leonavičiūtės figūrą: pavydėtų kiekviena

Seksualioji kūno rengybos trenerė Jolanta Leonavičiūtė praėjusį vakarą dalyvavo itin iškilmingoje šventėje. Sporto klubo „VS-Fitness“ gimtadienyje dalyvavusi moteris suspindo išskirtiniu įvaizdžiu. Nors daugelis moters gerbėjų bei sekėjų socialiniuose tinkluose įpratę ją matyti tik su sportine apranga, šįkart Jolanta įsispraudė į itin aptemptą tamsią suknelę.
2018-11-26

Šalčiūtės gyvenime – permainos: ryžosi drąsiam žingsniui

Sekmadienį vienas didžiausių Lietuvoje sporto klubų VS-Fitness šventė savo 6-ąjį gimtadienį. Šia proga PPC „Ozas“ esančiame klube buvo surengti įspūdingi pasirodymai, o švęsti susirinko daugybė žinomiausių Lietuvos veidų. Šeštąjį sporto klubo VS-Fitness gimtadienį vedė tame pačiame klube kūno rengybos trenere dirbanti Jolanta Leonavičiūtė.
2018-11-26

Privalote tai išbandyti: Leonavičiūtė pasidalijo efektyviu pratimu

Gražuolė, fitneso trenere dirbanti Jolanta Leonavičiūtė – itin aktyvi socialinių tinklų vartotoja. Žinoma moteris ne tik dalijasi nepriekaištingomis savo figūros nuotraukomis, bet taip pat ir negaili patarimų savo sekėjoms. Visai neseniai ji pasidalijo vienu pratimu, kuris padės deginti ant šonų susikaupusius riebalus. „Štai ir paprastas, bet efektyvus pratimukas šonams „nutarkuoti“. Keliam koją tiesiai penkis kartus, tad įstrižai ir kartojame dešimt kartų. Tada kitai kojai tas pats.
2018-10-27

Sportininkė Jolanta Leonavičiūtė atskleidė, kiek sveria: „Nebijokit svarstyklių skaičių“

Sportininkė ir socialinių tinklų žvaigždė Jolanta Leonavičiūtė dažnai dalijasi įvairiais sporto bei mitybos patarimais su savo sekėjais. Raumeningo kūno savininkė neseniai paviešino ir intriguojančią nuotrauką, kurioje ji – be liemenėlės. Visgi ne tik tai patraukė gerbėjų dėmesį. Jolanta prabilo apie tai, kad merginos neturėtų žiūrėti į svarstyklių rodomus skaičius. „Mano svoris 61 kg. Prieš kokius 3 metus net nebūčiau pagalvojusi, kad jausiuosi komfortiškai sverdama virš 60 kg.
2018-10-02

Ištvermės J. Leonavičiūtei pavydėtų net vyrai: pademonstravo savo jėgas

Kūno rengybos trenerė Jolanta Leonavičiūtė sporto salėje praleidžia išties nemažai laiko, o ištvermės bei jėgų jai galėtų pavydėti ne tik moterys, bet ir vyrai. Naujausia J. Leonavičiūtės nuotrauka socialiniuose tinkluose paliko gerbėjus be žado. Čia seksualioji trenerė pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame demonstruoja, kaip teisingai atlikti vieną pratimą su svoriais. „Nori „V“ formos viršutinės kūno dalies? Nepraleisk pečių treniruotės. Graži nugaros „V“ forma optiškai susiaurina juosmenį.
2018-09-30

M. Šalčiūtės gyvenime – pokyčiai: ir vėl išvysime ją televizijoje

Socialinių tinklų žvaigždė šį rudenį pasitinka su pokyčiais – žinoma mergina ir vėl grįš į televizijos ekranus. Šįkart ji pasirodys laidoje apie žinomiausias Vilniaus pasilinksminimų vietas, pavadinimu „Nakties TOP“. Minėtą laidą mergina ves kartu su šou kūrėju Andy Kalaaji, o anksčiau jam draugiją čia palaikė ir kita puikiai žinoma Lietuvos pramogų pasaulio atstovė, Jolanta Leonavičiūtė.
2018-09-21

Jolanta Leonavičiūtė pravėrė spintą: parduoda net liemenėles

Jolanta Leonavičiūtė – garsi kūno rengybos trenerė, pagarsėjusi gan skandalingomis nuotraukomis socialiniuose tinkluose. Sportininkė visuomet pasitempusi, seksuali ir mėgaujasi dėmesiu. Ne nuostabu, kad didelę laiko dalį praleidžiant sporto salėje, Jolanta turi daug sporto drabužių. Moteris nusprendė dalį jų išparduoti. Apie tai ji paskelbė socialiniame tinkle „Instagram“. Jolanta parduoda garsių firmų sporto liemenėles, tampres ir palaidines.
2018-09-02

Įspūdingiausios TV3 25-ojo gimtadienio viešnios: kuri atrodė stilingiausiai?

Ketvirtadienio vakarą sostinę sudrebino 25-asis TV3 gimtadienis bei įspūdingas ir pirmasis M.A.M.A. vasaros festivalis. Dvigubą progą paminėjo visa Lietuva – vieni tai darė Kalnų parke, o kiti – prie televizoriaus ekranų. Į renginį atvykusios garsenybės žengė rauduoju kilimu bei stebino savo pasirinkimais. Vyrai šįkart gerokai nusileido merginoms – daugelis rinkosi jau klasika tapusius kostiumus. O štai merginos nevengė nustebinti – dauguma jų rinkosi įspūdingas sukneles.
2018-08-31

J. Leonavičiūtė prabilo apie „heiterius“ soc. tinkluose: jų čia niekas nekvietė

Kūno rengybos trenerė Jolanta Leonavičiūtė sulaukia vis daugiau susidomėjimo socialiniuose tinkluose – šiuo metu moterį seka beveik 40 tūkstančių žmonių. Būtent todėl gražuolė palietė opią problemą – kodėl vis daugiau žmonių renkasi sakyti ne gražų, o įžeidžiantį žodį? Pamąstymai apie socialinius tinkluos ir ten komentuojančius žmones, J. Leonavičiūtė pasidalijo socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje. „Socialinės asmeninės anketos, profiliai pritraukia nemažai žmonių.
2018-08-19

K. Meschino dalyvauja žvaigždžių lenktynėse: „Greitį aš labai mėgstu“

Šį savaitgalį Palanga pavirto tikra azartiškų žmonių Meka. Čia vyksta „Aurum 1006 km lenktynės“. Renginyje sutikome ir „Žvaigždžių lenktynėse #suTV6pramogaujuKITAIP” besivaržančią socialinių tinklų žvaigždę Karoliną Meschino. Mergina atskleidė, kad nusprendė dalyvauti azartiškose lenktynėse, nes kiekvieną vasarą jas stebėdavo, o šiemet sulaukusi pasiūlymo dalyvauti nieko nelaukusi sutiko.
2018-07-20
Į viršų