Amžius – ne riba: močiutė pasiryžo drastiškiems pokyčiams

Užsienyje gyvenanti Joan MacDonald įrodė, kad amžius – ne riba. 73-ejų moteris ne tik kardinaliai pakeitė savo išvaizdą, susitvarkė su sveikatos negalavimais, tačiau tapo tikru įkvėpimo šaltiniu kitiems, kuriems trūksta motyvacijos sportuoti.

Joan McDonald (nuotr. Instagram)
22

Moteris pasakojo, kad prieš 3 metus viskas apsivertė aukštyn kojomis.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Motyvuota močiutė Joan MacDonald

Kaip rašoma shape.com, Joan MacDonald įrodė, kad niekada ne vėlu daryti didžių pokyčių gyvenime. Ji pasakojo, kad būdama 70-ies, gydytojo kabinete išgirdo, kad jos sveikata tik blogėja, todėl nedelsiant reikia keisti gyvenimo ritmą.

Būdama 70-ies, ji vartojo daug vaistų nuo padidėjusio kraujospūdžio bei aukšto cholesterolio kiekio. Gydytojai sakė, kad jai reikia padidinti vaistų dozes, tačiau jei to daryti nenorinti, reikia drastiškai pakeisti gyvenimo būdą.

„Aš žinojau, kad turiu daryti ką nors kitą, kad mano sveikata pagerėtų be vaistų“, – pasakojo moteris.  Jos teigimu, matydavo kaip jos mama vartoja daug vaistų, tačiau pati tokio gyvenimo nenorėjusi, todėl nusprendė paklausyti gydytojų ir keisti gyvenimą.

Paklususi gydytojams, ji paprašė pagalbos ir dukros Michelles, kuri paskatino ją prisijungti prie internetinės treniruočių programos, kuri padės jai sportuoti.

Netrukus moteris pradėjo užsiiminėti joga ir kilnoti svorius: „Prisimenu, kad paėmiau 10 kilogramų svorį ir galvojau, kad jis tikrai sunkus. Pradėjau viską nuo nulio.“

REKLAMA

Dabar moteris džiaugiasi, kad neteko ko ne 30 kilogramų ir jaučiasi sveika. Be to, jai nebereikia vartoti visų tų vaistų nuo kraujospūdžio ir cholesterolio.

Žinoma, kad pasiektų tokių puikių rezultatų jai reikėjo ir sunkiai dirbti. Ji 5 dienas per savaitę vykstą į sporto salę. Dvi iš tų dienų yra skirtos širdies darbui: „Aš dažniausiai sportuoju tuomet su dviračiu ir irklais.“.

Kitas tris dienas daro kardio ir jėgos treniruotes, kiekvieną dieną sutelkdamas dėmesį į skirtingas raumenų grupes. Joan MacDonald pasakojo, kad ir mitybą susitvarkė. Nebevalgo saldumynų ir kitų riebių patiekalų.

Įdomu tai, kad moteris dabar motyvuoja ir kitus sportuoti. Instagrame dalijasi vaizdo įrašais, kuriais rodo kaip atlieka tam tikrus pratimus. Ji įrodė, kad amžius – ne riba ir pradėti keistis galima ir būnant 70-ies.


Rašyti komentarą...
T
Tikra saunuole!Ir isvaizda pasikeite.Spo
2020-03-21 13:35:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rikra saunuole.Ir isvaizda visiskai pasikeite.Sportas hrynas oras ir vanduo,tai ir yra trys gamtos stebuklai,kurie keicia hyvenima is pagrindu,reikia tik prisiversti.Kas ir yra tokiame amziuje sunku.Sekmes sitai fainai moteriai.
Atsakyti
0

M
Močiutė
2020-03-21 14:20:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Daug valios ir laiko turi ši močiutė
Atsakyti
0

Z
Zita.bite.
2020-03-21 13:38:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikra saunuole!Sportas,grynas oras ir vanduo,tai ir yra trys gamtos stebuklai,kurie pakeicia amziu is pagrindu.O tai ir yra sunkiausia-prisiversti.Sekmes tai fainai moteriai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų