Ar atspėsite jos amžių? „Nevykėle močiute“ išvadinta moteris ryžosi ekstremaliems pokyčiams

Kai meilė baigiasi, gražu būna retai, o taikiai išsiskirti šiais laikais moka tikrai ne kiekvienas. O ką jau kalbėti apie tuos atvejus, kai vyras moterį meta dėl jaunesnės…

Tiesa, kol kitos dėl to praleidžia visą laiką sielvartaudamos, kitos imasi veiksmų.

Būtent antrąjį variantą nusprendė pasirinkti 54 metų Jo Ann MunzLas Vegaso. Kai jos į neištikimybę linkęs vaikinas galiausiai ją metė, išvadindamas ją „sena tarka“ ir „nevykėle močiute“, Jo Ann nusprendė įrodyti jam priešingai.

Moteris galvojo, kad sutiko savo gyvenimo vyrą. Deja, pasirodo, kad jų 18 mėnesių trukę santykiai tebuvo viena didelė pajuoka – susitikinėdamas su ja, minėtas vyriškis turėjo sužadėtinę.

Jo Ann neslepia, po to, kai sužinojo tiesą, ir dar buvo išvadinta bjauriausiais žodžiais, ji paniro į gilią depresiją. Iš sielvarto – to nė nesiekdama – ji netgi atsikratė 13 kilogramų. Viskas, ką Jo Ann darydavo, buvo darbas – iškart po jo moteris grįždavo namo, nenorėjo socializuotis.

Vis dėlto galiausiai ji nusprendė, kad viskas turi keistis. Jos giliu įsitikinimu, ir vėl susigrąžinti pasitikėjimą savimi, jai galėjo padėti tik plastinės operacijos. Todėl per daug neskaičiuodama ji joms išleido beveik 10 tūkst. eurų, o dabar sakosi besijaučianti it kitas žmogus.

Moteris pasikeitė savo krūtų implantus, mėgavosi botokso, cheminio valymo ir kitomis procedūromis. Vis dėlto ir tai nėra galutinis taškas – reguliariai naudodama botoksą ir hialuroną, ateityje ji tikisi pasitobulinti ir savo akių formą.

Negana to, Jo Ann laikosi griežtos dietos ir sporto režimo – sporto salėje pluša net 7 kartus per savaitę. 

Anot jos, visa tai jai ir vėl grąžino pasitikėjimą savimi, todėl socialiniuose tinkluose ji reguliariai viešina itin seksualias nuotraukas. Čia galima rasti ir itin pikantiškų, padarytų dykumoje – tai buvo jos pačios dovana sau 50-ojo gimtadienio proga.

Visas Jo Ann pokyčių akimirkas pamatysite nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
E
Elita
2020-02-24 09:48:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks cia komentaras metu botoksu neistrinsi tik vienas patarimas nereikia saves apleisti but visada nuo jaunu dienu pasitenpusia valgyt o ne est ir jei turi vyra negalvot kad nereikia saves priziuret,ir sent oriai ir niekas 55 metu moters nelaikys sena tarka
Atsakyti
0

N
Nierka
2020-02-23 00:22:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visvien sena tarka
Atsakyti
-1

I
Išvada
2020-02-23 23:36:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ir baidyklė.....visvien sena tarka ir tiek. Metai ant snukio užrašyti...tipiška kvaila amerikietė...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų