Gražiausia pasaulyje mergaite tituluota Thylane – jau pilnametė: parodė natūralų grožį

Manekenė Thylane Bloundeau išgarsėjo dar vaikystėje, kai buvo praminta „gražiausia pasaulio mergaite“. Ir nors atrodo, kad mergaitei tik ką tik buvo 6 metai, dabar ji jau pilnametė.

Thylane Blondeau (nuotr. Instagram)
19

Švelnus merginos grožis išaugo į beprotišką seksualumą.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gražiausia pasaulyje mergaite tituluota Thylane – jau pilnametė: parodė natūralų grožį

Dabar T. Blondeau turi sukaupusi didesnę nei 3 milijonų sekėjų armiją socialiniuose tinkluose, o dirbdama modeliu ji turi daugybę užsakymų. Negana to, ji neseniai paskelbė, kad ateityje tikisi tapti ir aktore.

„Praėjusiais metais, kadangi mokiausi, negalėjau praleisti mokyklos dėl vaidmens filme, tačiau jei dabar man kas pasiūlytų kokią rolę, aš tikrai nepasakyčiau „ne“, – sakė ji.

Tiesa, ne ką prasčiau atrodo ir gražuolės asmeninis gyvenimas – jau kurį laiką ji glaudžiasi prie seksualaus didžėjaus, Milane Meritte.

Visai neseniai su minėtu mylimuoju mergina išvyko į prabangų Christopher St Barth kurortą, kuriame mėgavosi prabanga bei laisvalaikiu, o su savo gerbėjais pasidalijo ir keliomis akimirkomis, kuriose ji – be lašelio makiažo.

Vis dėlto mergina pripažįsta, kad anksčiau buvo kur kas drovesnė. „Dėl savo mamos ir naujų žmonių, su kuriais susipažinau, aš pasikeičiau. Reikia savimi pasitikėti, nes jei kažko sieki, tai gali nutikti. Prieš 2 metus aš niekada nebūčiau atspėjusi, kad būsiu ten, kur esiu dabar“, – Thylane sakė užsienio žiniasklaidai.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad T. Blondeau išgarsėjo būdama vos 6-erių metų, kai gavo „gražiausios pasaulyje mergaitės“ pravardę. Tiesa, tai – ne vienintelis jos pasiekimas. Ji taip pat yra jauniausias modelis, kada nors pozavęs Prancūzijos „Vogue“ žurnalui.

REKLAMA

Iškart po to ja susidomėjo daugybė populiarių ir prabangių prekės ženklų, tačiau panašu, kad žaviajai merginai to negana.

Gražuolė 17-metė neseniai pranešė, kad planuoja viešai pristatyti savo drabužių liniją, pavadinimu „Heaven May“.

„Tai – nuostabu, sveikinu! Negaliu sulaukti, kol viską pamatysiu“, „Nekantrauju“ – tokie ir panašūs komentarai iškart pasipylė po nuotrauka, po kuria mergina pranešė apie šią netikėtą naujieną.


Rašyti komentarą...
9
966
2019-08-31 10:24:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai ne pati gražiausia panelė pasaulyje: nei figūra, nei veidas nėra gražūs.
Atsakyti
-4

M
Marius
2019-08-31 12:31:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką, Jus čia Delfi rašinėji merga kaip merga
Atsakyti
-3

M
Marius
2019-08-31 12:32:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tiesiogei matau ner ką veik, pana kaip pana nū oligarchas, nukabins ir Vsio patures!
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų