Garsenybės pažėrė kritikos „Eurovizijoje“ pasirodžiusiai Madonnai: stipriai pro šalį?

Šeštadienio naktį įvykęs kasmetinis „Eurovizijos“ dainų konkursas sudrebino Tel Avivą. Negana to, čia vis dėlto apsilankė ir dainininkė Madonna, kurios pasirodymas skandalais buvo apipintas dar prieš jam prasidedant.

R. Žibaitytė, V. Baumila, K. Jurevičiūtė (tv3.lt fotomontažas)
6

Tiesa, vis dėlto ne visus sužavėjo dvi jos atliktos dainos.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Garsenybės pažėrė kritikos „Eurovizijoje“ pasirodžiusiai Madonnai: stipriai pro šalį?

Dainininkas Vaidas Baumila vos pasirodžius Madonnai, „Facebook“ rašė: „Prašau, maldauju, kasnors įjunkite Madonai fonogramą... tai bus pirmas kartas, kai tuo džiaugsiuosi. Su visa pagarba.“

„Nesumokėjo už pataikymą į natą“, – po jo įrašu šmaikštavo ir Neringa Zeleniūtė.

Netrukus nuomone pasidalijo ir kita dainininkė bei „Power Hit Radio“ laidų vedėja, Rūta Žibaitytė. „Madona kaip nusidainuoja…“ – rašė ji.

Pasirodymas nesužavėjo ir „X faktoriaus“ dalyvės Kristijos Jurevičiūtės. „Auč, Madona“, – rašė ji.

Savo nuomonę išsakė ir kompozitorius Deivydas Zvonkus. „Madonna negalėjo leisti, kad San Marinas ją nustelbtų“, – juokavo jis. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad iš pradžių „Eurovizijoje“ pasirodžiusi Madonna kalbėjosi kartu su vedėju. Šis jos paklausė, ko palinkėtų visiems dalyviams? Madonna atsakė, jog visiems jiems reiktų suprasti, kad šiandien jie jau nuėjo tiek, kad visi yra nugalėtojai.

„Muzika suburia žmones“, – pacitavusi savo dainą, sakė Madonna. O vėliau dainininkė uždainavo kartu su visų šalių delegacijomis būtent šiuos žodžius.

Vėliau scenoje ji sudainavo dvi dainas – daugelis pirmąją vertino neigiamai teigdami, kad atlikėja traukė stipriai pro šalį.

Tiesa, nors vėliau atlikėja sulaukė daugybės plojimų, jos pasirodymas ant „Eurovizijos“ scenos pritraukė ir daugybę neigiamo dėmesio. Tai, kad ji išties koncertuos, paaiškėjo likus vos kelioms dienoms iki šio didžiojo finalo.

REKLAMA

Labiausiai Madonos ir „Eurovizijos“ gerbėjus papiktino tai, kad dar neseniai žiauraus bombų sprogimo metu žuvusiems palestiniečių vaikams atlikėja buvo išreiškusi palaikymą, o štai dabar ji koncertuoja Izraelyje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų