vaidas baumila

Vaidas Baumila

 

Gimęs 1987 m. kovo 28 d. Vilniuje, gerai žinomas Lietuvos dainininkas. Jis išgarsėjo 2005 m., sudalyvavęs televizijos muzikiniame realybės šou „Dangus“ ir „Eurovizijoje“ 2015 m., kur kartu su Monika Linkyte užėmė 18-tą vietą. Baumila pradėjo savo muzikinę karjerą nuo pseudonimo Ozono ir po sėkmės šou „Dangus“ aktyviai ėmė koncertuoti. 2006 m. išleido debiutinį albumą „Ką tu mėgsti?“, o vėliau sekė kiti albumai, tarp jų „Išklausyk“ (2008 m.), „Iš naujo“ (2015 m.), ir „Milijonai“ (2020 m.). Vaidas Baumila yra laimėjęs kelis apdovanojimus, įskaitant Radiocentro apdovanojimus ir M.A.M.A. prizus už savo muzikinį indėlį. Be muzikinės veiklos, Vaidas Baumila taip pat yra pasirodęs kine ir dalyvavo įvairiuose televizijos projektuose.

Vaidas Baumila grįžo į vaikystės vasaras: pasijautėme tarsi romantinėje komedijoje

Šiandien vienas ryškiausių šalies dainininkų Vaidas Baumila su džiaugsmu pristato savo naują vasarišką dainą „Gėlė“ ir jai sukurtą vaizdo klipą. Pasak atlikėjo, šis kūrinys yra tikras vasaros nuotaikos įsikūnijimas, pripildytas šilumos, nuotykių ir romantikos. Kartu su daina pristatomame vaizdo klipe žiūrovai išvys daug šypseną keliančių situacijų, iš kurių ne viena įamžinta kaime.
2024-06-18

Vaidas Baumila ir Dovydas Laukys žaidė krepšinį su Eurolygos legendomis

Lietuvoje viešintys legendiniai Eurolygos krepšininkai Nikola Vujčičius, Joe Arlauckas ir Davidas Riversas penktadienio vakarą Vilniuje varžėsi „OlyBet DUNK IT“ 3x3 krepšinio turnyre, kuriame dalyvavo atlikėjai Vaidas Baumila, Omerta, Dovydas Laukys ir daug kitų žinomų sporto ir pramogų pasaulio žmonių. Ketvirtadienio rytą Lietuvos krepšinio aistruoliams prisistačiusios Eurolygos legendos dalyvavo specialioje spaudos konferencijoje.
2024-06-08

Monika Liu, Vaidas Baumila ir Rokas Yan „iškėlė vestuves“: tai yra svajonių trio

Vienos ryškiausių šalies muzikos žvaigdžės – Rokas Yan, Monika Liu ir Vaidas Baumila suvienijo jėgas ir pristato bendrą kūrinį bei vaizdo klipą „Gegužis“. Pasak dainininkų šis susijungimas tarsi didžiulė šventė, kurią klausytojai pajaus ne tik dainoje, bet ir vaizdo klipe. Pokalbis su atlikėjais – laidoje „Kažkas naujo“. Dainos autorius ir atlikėjas Rokas Yan pasakoja, kad daina pasakoja apie poros gyvenimo istoriją, prasidėjusią gegužės mėnesį.
96 2024-05-16

Monika Liu, Rokas Yan ir Vaidas Baumila pristatė būsimą vasaros hitą ir vaizdo klipą: įsiamžino vestuvinėje puotoje

Vienos ryškiausių šalies muzikos žvaigdžės – Rokas Yan, Monika Liu ir Vaidas Baumila suvienijo jėgas ir pristato bendrą kūrinį bei vaizdo klipą „Gegužis“. Pasak dainininkų šis susijungimas tarsi didžiulė šventė, kurią klausytojai pajaus ne tik dainoje, bet ir vaizdo klipe.  Dainos autorius ir atlikėjas Rokas Yan pasakoja, kad daina pasakoja apie poros gyvenimo istoriją, prasidėjusią gegužės mėnesį.
2024-05-15

Vaidas Baumila sau metė naują iššūkį: „Žiūrėsime, kaip seksis, gal viskas bus gerai“

Praėjusį mėnesį didžiausią karjeros koncertą „Žalgirio“ arenoje surengęs Vaidas Baumila į Kauną sugrįš mesdamas sau naują iššūkį: balandžio 28-ąją vyksiančiame Kauno „Akropolio“ maratone jis sieks nubėgti savo pirmąjį maratoną. Aktyviai sportuojantis dainininkas priklauso „Love Streams Running“ bėgimo klubui ir šia veikla užsiima jau daugiau nei metus, rašoma pranešime žiniasklaidai. Kone kiekvieną savaitę sportininkas įveikia po 50–65 kilometrus.
2024-04-23

Vaidas Baumila skelbią didžiausią vasaros naujieną

Birželio 22 d. Klaipėdos Vasaros estradoje įvyks unikalus renginys – Vaido Baumilos koncertas „Vasarvidžio naktis“. Viena trumpiausių vasaros naktų renginio datai pasirinkta neatsitiktinai – žinomas atlikėjas pirmą kartą savo karjeroje ruošia tikrą vaizduotės ir saviraiškos puotą po atviru dangumi, kurioje paslaptinga Joninių energija susitiks su nerūpestinga vasaros atostogų nuotaika, kad sukurtų nepamirštamą šventę.
2024-04-11

Vienos dienos festivalis Raudondvaryje „M.A.M.A. vasara“ skelbia pirmuosius vardus

Didžiausias vienos dienos lietuviškos muzikos festivalis „OPTIBET M.A.M.A. vasara 2024“ jau liepos 20 dieną sudrebins Raudondvarį. Daugybę garsiausių Lietuvos atlikėjų į vieną sceną kasmet suburiantis renginys šiandien skelbia pirmuosius vardus, kurie dalysis festivalio scena. Pasak organizatorių, kiekvienais metais augantis festivalis, šiais metais rengia dar daugiau naujovių ir aktyvacijų, kurios vienai dienai suburs tūkstančius melomanų.
2024-03-21

Vaido Baumilos koncerte – jo 96-erių senelis: atsakė, ar graudinasi matydamas scenoje anūką

Atlikėjas Vaidas Baumila didžiausio koncerto Žalgirio arenoje metu skyrė daug dėmesio savo seneliams. Ekrane pasirodė trumpas vaizdo įrašas, kuriame kalbėjo 96-erių senelis, buvęs garso režisierius ir močiutė. Vaido Baumilos koncerte dalyvavo ir jo 96-erių senelis.  „Kai pranešėjas pamini tavo vardą, tas suteikia tam tikro džiaugsmo ir pasididžiavimo“, – sakė Vaido senelis trumpame filmuke, pasirodžiusiame per koncertą ekranuose.
76 2024-03-16

Vaido Baumilos koncertas baigėsi be marškinėlių: audringi gerbėjai skandavo „Nusirenk!“

Penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyko didžiausias dainininko Vaido Baumilos koncertas. Jame netrūko geros nuotaikos, nuogo kūno ir... bučinių! Ilgai ruoštam šou atlikėjas Vaidas Baumila ruošė ne tik ypatingą muzikinę programą, bet įspūdingus techninius sprendimus. V. Baumilos koncerte – ir duoklė giminaičiams. Koncerto metu ekrane pasirodė jaukus vaizdo įrašas, kuriame kalbėjo jo 96-erių senelis, anksčiau dirbęs garso režisieriumi, ir senelė.
2024-03-16

Didžiausią Vaido Baumilos koncertą pradės sparčiai kylanti grupė: esu jų fanas

Jau šį penktadienį, kovo 15 dieną, Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks didžiausias dainininko Vaido Baumilos koncertas. Ilgai ruoštam šou atlikėjas ruošia ne tik ypatingą muzikinę programą, bet įspūdingus techninius sprendimus. Dar viena būsimo koncerto staigmena – apšildanti grupė „Mėlyna“. Pasak atlikėjo, trankų vakarą norėjosi patikėti grupei, kurios muzikos klausosi ir pats.
2024-03-13
REKLAMA
REKLAMA

Vaidas Baumila suka nauju keliu: atskleidė priežastis

Atlikėjas Vaidas Baumila gyvena pasiruošimo Žalgirio arenos koncertui akimirkomis. Kovo 15 dieną jis visus pakvies į ugnimi trykštantį pasirodymą. Viešėdamas laidoje „Kažkas naujo“ jis papasakojo, kokiomis mintimis gyvena ir kokias vertybes jam pavyksta išsigryninti. Vaidas Baumila nusprendė išbandyti save dar vienoje srityje ir nusprendė pradėti mokytis groti gitara.
2024-03-12

Vaidas Baumila prabilo apie besarmatiškus jausmus: patinka būti nekukliam

Vienas ryškiausių šalies muzikos atlikėjų Vaidas Baumila klausytojams pristato naujausią savo darbą – kūrinį „Besarmatė“. Kovo 15 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje didžiausią karjeros koncertą surengsiantis dainininkas intriguoja, kad naujausias kūrinys besarmatiškai energingas ir kviečiantis šokti. Tiesa, pasak kūrėjo, šį kartą šokti kvies močiutės ir seneliai savo anūkus. Žinomas dainininkas neslepia – jam patinka daryti dalykus, kurie nestokoja drąsos, yra nekuklūs ir leidžia išsilaisvinti.
2024-03-07

Vaidas Baumila pristatė seksualų vaizdo klipą „Besarmatė“: mėgstame apdainuoti kuklumo atsisakymą

Vienas ryškiausių šalies muzikos kūrėjų ir atlikėjų Vaidas Baumila, besiruošdamas kovo 15 dieną įvyksiančiam didžiausiam soliniam koncertui Kauno „Žalgirio“ arenoje, klausytojams pristato naujieną – muzikinį klipą „Besarmatė“. Žinomas dainininkas neslepia – patinka daryti dalykus, kurie nestokoja drąsos, yra nekuklūs ir leidžia išsilaisvinti. „Naujausias vaizdo klipas pavyko toks gaivališkas, jaunatviškas. Man atrodo, kad labai gražiai pratęsia tą besarmatišką liniją.
2024-02-28

Vaidas Baumila į M.A.M.A. atvyko ne vienas: atskleidė, kas juos sieja

Penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko laukiamiausias metų muzikos renginys – „M.A.M.A. apdovanojimai 2023“.  Raudonuoju kilimu jau žengia dailiai išsipuošusios garsiausios šalies pramogų pasaulio žvaigždės ir muziką dievinantys svečiai. Bene nė vienas iš jų nepraleidžia progos pademonstruoti savo aprangos priešais visą būrį fotografų. Į prestižinį renginį atvykęs Vaidas Baumila čia pasirodė ne vienas – jį atlydėjo dukterėčia, krikšto dukra Smiltė Baumilaitė.
82 2024-01-26

Vaidas Baumila pristatė kūrinį „Besarmatė“: tai daina per kurią močiutės ir seneliai kvies šokti anūkus

Vienas ryškiausių šalies muzikos atlikėjų Vaidas Baumila šiandien klausytojams pristato naujausią savo darbą – kūrinį „Besarmatė“. Kovo 15 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje didžiausią karjeros koncertą surengsiantis dainininkas intriguoja, kad naujausias kūrinys besarmatiškai energingas ir kviečiantis šokti. Tiesa, pasak kūrėjo, šį kartą šokti kvies močiutės ir seneliai savo anūkus.  Dainininkas V. Baumila džiaugiasi šiandien pristatomu kūriniu.
2024-01-26

Vaidas Baumila atsiprašė dėl skandalingo juokelio apie Romą Kalantą: „Pažadu mokytis“

Praėjus dienai po skandalingo atlikėjo Vaido Baumilos apie Romo Kalantos susideginimą, vyras paviešino atsiprašymą. Vyras patikino, kad iš šios situacijos išmoko daug.  Viešai atsiprašė Socialiniuose tinkluose atlikėjas paviešino viešą atsiprašymą, kuriuo atsiprašė įsižeidusių. „Dėl vakar išėjusios informacijos aie Romo Kalantos atminimo suteršimą. Visų pirma noriu atsiprašyti, ką įskaudino įrašas threads platformoje.
50 2023-12-30

Vaido Baumilos juokelį apie Romą Kalantą sukritikavo Nijolė Oželytė: atlikėjas pakomentavo situaciją

Dainininkas Vaidas Baumila prieš kelias dienas sparčiai populiarėjančiame socialiniame tinkle „Threads“ pasisakė apie tragiškai Kaune susideginusį Romą Kalantą. Aštrus vyro komentaras neprasprūdo pro akis ne tik internautams, bet ir Nepriklausomybės akto signatarei Nijolei Oželytei.  Naujame socialiniame tinkle „Threads“ V. Baumila pasidalijo įrašu, kuriame skatina „pamiršti Romo Kalantos bajeriuką.
72 2023-12-29

Vaidas Baumila pasidalijo mėgstamiausiu Kūčių patiekalu: jį gamina brangus žmogus

Atlikėjai Vaidas Baumila kartu su Evgenya Redko susibūrė į duetą ir pradžiugino savo gerbėjus nauju kūriniu. Belaukdami šventinio sezono jiedu paatviravo, kokie Kūčių patiekalai yra mėgstamiausi. O intensyviai sportuojantis V. Baumila atskleidė, ar per šventes jam svarbu neprisivalgyti. „Mano mama daro silkę pataluose, aš ją dievinu“, – teigė Evgenya Redko, paklausta apie mėgstamiausią Kūčių patiekalą. „Brolienės kepti pyragaičiai su grybais. Ir dar – brolienės imbieriniai sausainiai.
2023-12-23

Evgenya Redko ir Vaidas Baumila vienai dienai virto mylimaisiais ir naujame klipe šoko valsą

Gruodį Evgenya Redko ir Vaidas Baumila pasitinka pristatydami kalėdinę dainą „Nuo Tavęs Priklausau“. Dainą lydi jausmingas vaizdo klipas, kuriame abu atlikėjai sukasi valso sūkuryje. Vaizdo klipą režisavo Evgenya Redko vyras Asi Yehuda. Naujoji Evgenya Redko kalėdinė daina gimė netikėtai šių metų pavasarį, kuomet lyg iš giedro dangaus ėmė snigti: „Sėdėjau prie pianino savo kambaryje ir tiesiog pradėjau groti melodiją.
2023-12-04

Evgenya Redko ir Vaidas Baumila jausmingame klipe šoka valsą: nusifilmavo ir Ieva Mackevičienė

Gruodį Evgenya Redko ir Vaidas Baumila pasitinka pristatydami kalėdinę dainą „Nuo Tavęs Priklausau“. Dainą lydi jausmingas vaizdo klipas, kuriame abu atlikėjai sukasi valso sūkuryje. Vaizdo klipą režisavo Evgenya Redko vyras Asi Yehuda. Pirmadienį, 10:30 val. naujausią premjerą duetas pristatys ir laidoje „Kažkas naujo“ per tv3.lt.
2023-12-01

Vaidas Baumila pristato lietuviškos gamtos apsuptyje įamžintą vaizdo klipą „Eik“

Dainininkas Vaidas Baumila, praėjusią savaitę paskelbęs apie ateinančių metų kovo 15 dieną įvyksiantį didžiausią koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje, šiandien gerbėjams pristato dar vieną džiugią naujieną. Klausytojams pristato naują vaizdo klipą kūriniui „Eik“. Pasak žinomo atlikėjo, naujausiame vaizdo klipe norėjosi įamžinti lietuviškos gamtos grožį bei leisti žiūrovui pasijausti tarsi namuose.
2023-11-21

Vaidas Baumila kviečia į šou „Žalgirio“ arenoje: ši mintis sukelia geriausias emocijas

Vienas ryškiausių šalies muzikos kūrėjų Vaidas Baumila skelbia areninį šou. Jau kovo 15 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje surengs unikalų ir vienintelį šou, prie kurio kūrybos jau kuris laikas darbuojasi ir didelė profesionalų komanda. Pasak kūrėjo, praėjusiais metais pasimatavus didžiausią šalies areną ir surengus ugningą koncertą, šį kartą norisi klausytojus nustebinti dar labiau.
2023-11-17

Vaidas Baumila ruošia dovaną gerbėjams: „Ateikit, nepabijokite gerai praleisti laiko“

Paskutinę išeinančių metų dieną vienas žinomiausių ir talentingiausių Lietuvos atlikėjų Vaidas Baumila savo gerbėjams ruošia tikrą šventinę dovaną – naujametį koncertą, kuriame netrūks ne tik geros nuotaikos, bet ir kraują kaitinančių šokių bei žymiausių atlikėjo dainų. Naujametis koncertas vyks gruodžio 31 d. LITEXPO Lietuvos parodų ir kongresų centre.
2023-10-25

Didžiausias lietuviškas renginys Didžiojoje Britanijoje „M.A.M.A. Londonas“ skelbia vedėjus

Jau spalio 21 dieną Londoną sudrebins didžiausias lietuviškos muzikos renginys – „M.A.M.A. Londonas“. Išskirtiniame renginyje laukia Raudonojo kilimo iškilmės kartu su Lietuvos atlikėjais bei koncertas, kuriame savo pasirodymus su muzikantų grupe surengs Vaidas Baumila, Monika Liu, Vidas Bareikis, Monique bei legendinė grupė Dinamika.
110 2023-09-27

Baumila pristato įspūdingą vaizdo klipą: reanimacijos lova, degantis namas ir triukai su peiliais

Vienas garsiausių šalies muzikos kūrėjų ir dainininkų Vaidas Baumila, šiandien gerbėjams pristato netikėtą staigmeną – įspūdingą vaizdo klipą. Kūriniui „Bum ajajai“ sukurtame muzikiniame klipe netrūksta kvapą gniaužiančių scenų, tokių kaip – pavojingi triukai su peiliais, Vaido scenos reanimacijos palatoje ar degantis namas.
2023-09-27

Prieš Baumilos koncertą – protestas dėl atlikėjo komentarų: „Jis privalo prisiimti atsakomybę už savo žodžius ir veiksmus“

Penktadienį vakare, klausytojams renkantis į Palangos koncertų salę pamatyti dainininko Vaido Baumilos pasirodymą, surengta trans žmonių palaikymo akcija. Kaip skelbia Lietuvos Jaunimo Centras, ją išprovokavo transfobiniai pastarojo dainininko komentarai socialiniame tinkle Facebook. „Norime aiškiai pasakyti, kad nežadame tylėti kai yra žeminami translyčiai asmenys.

Vaidas Baumila Trakų pilies kiemą pavertė šokių aikštele: „Reikia mėgautis kiekviena akimirka“

Antradienio vakarą dainininkas Vaidas Baumila savo muzikos gerbėjus subūrė į Trakų pilies kiemą. Pirmą kartą unikalioje erdvėje įvykęs koncertas nepaliko abejingų – ryškiausi kūriniai, nuoširdus atlikėjas ir tūkstantinė klausytojų minia.  Jau kitą savaitę gražiausios Vaido dainos skambės Kauno VDU Botanikos sode ir Palangos koncertų salėje.   Minia gerbėjų Trakuose beveik dvi valandas mėgavosi koncertu, kuriame skambėjo visų laikų geriausios V. Baumilos dainos.
2023-08-09

Elžbietą Latėnaitę supykdė Vaido Baumilos pasisakymas apie translytę gražuolę: „Norėtųsi už jį atsiprašyti“

„Mis Nyderlandai“ konkursas šiemet perrašė istoriją – pirmą kartą gražiausia šalies mergina buvo tituluota transseksualė. Titulą pelniusi mergina šiais metais atstovaus Nyderlandus „Mis Visata“ konkurse.  „Mis Nyderlandų“ titulą pelnė 22-ejų Rikkie Kollé.  „Aš tai padariau! Tai nerealu, bet aš galiu vadintis „Mis Nyderlandai“. Tai buvo nuostabi kelionė. Aš taip didžiuojuosi ir esu tokia laiminga, kad negaliu to apibūdinti.
2023-07-24

Gamka – apie naują dainos versiją su Vaidu Baumila ir darbą drauge: pasakė, kaip sekėsi

Vienas ryškiausių šalies pop muzikos atlikėjų Vaidas Baumila ir jaunosios kartos roko kūrėjas Germanas Daškevičius – Gamka suvienijo jėgas, įgyvendinant bendrą kūrybinį darbą. Šiandien žinomi dainininkai pristato legendinės Virgilijaus Noreikos ir Luko Pačkausko dainos „Laikas“ savąją versiją. Pasak žinomų vyrų, daina unikali, tad ir darbas buvo itin malonus.
2023-06-22

Neapsikentęs dėl situacijos Vilniuje Vaidas Baumila kreipėsi į Valdą Benkunską: „Vieną dieną prisišauksiu“

Žinomas Lietuvos atlikėjas Vaidas Baumila viešai kreipėsi į Vilniaus merą, Valdą Benkunską. Pastebėjęs viešosios tvarkos pažeidėjus atlikėjas iškvietė viešosios tvarkos pareigūnus. Jų taip ir nesulaukė. „Vilniaus miesto savivaldybė, Donalda Meiželytė, Valdas Benkunskas, Simona Bieliūnė, Andrius Grigonis sveiki, žinau, kad neatsakysite, bet kažkaip vieną dieną prisišauksiu. Suoliukų parke per daug, čia ne nakvynės namai ir ne baras“, – savo feisbuko profilyje rašė V. Baumila.
2023-06-21

Vaidas Baumila prabilo apie sunkų laikotarpį: „Tai kirto per pasitikėjimą, ego ir norą ką nors toliau daryti“

Atlikėjo bei muzikos kūrėjo Vaido Baumilos dainas šiandien moka kone visa šalis – ne veltui šiemet, pelnęs tris apdovanojimus, jis triumfavo ir M.A.M.A muzikos apdovanojimuose. Tačiau žinomas vyras neslepia – jo karjeroje tikrai buvo visko. Sunkiausiais momentais jam padėdavo ne tik stiprus noras ir toliau savo kelią tęsti, bet ir šeimos įskiepytos vertybės.
57 2023-04-15

Vaidas Baumila iki širdies gelmių sujaudino Donato Čižausko gerbėjus: kūrinys nepaliko abejingų

Šių metų pradžioje Lietuvos pramogų pasaulį pasiekė skaudi žinia – netekome dainininko, grupės „2 Donatai“ nario Donato Čižausko, savo kūriniais džiuginusio visą šalį. Tačiau prisiminimai apie jį gyvi iki šiol – tą įrodo ir didžiulis būrys gerbėjų, susirinkusių į koncertą jo atminimui. Kad su atlikėju atsisveikinti sunku, o jo muzika – nepamirštama, įrodė ir lietuvių elgesys. Bilietai į koncertą buvo iššluoti kone akimirksniu.
2202 2023-04-10

Mados tendencijų ekspertė Marija Palaikytė: kodėl greitoji mada visus daro vienodais, o tvaresni sprendimai padeda išsiskirti

Aplinkiniams vis dažniau kalbant apie tvaresnius gyvenimo sprendimus, daugelis stengiasi į savo kasdienius įpročius pažvelgti kitomis akimis. Mados tendencijų analitikė Marija Palaikytė – viena jų. „Gyvenime nebūtina dairytis į kraštutinumus ir stengtis siekti absoliutaus tvarumo. Mažos iniciatyvos ir veiksmai galiausiai sukuria didelius pokyčius“, – įsitikinusi Marija, su kuria apie tvarumą jau šį šeštadienį kalbėsis TV3 laidos „Tvarumo istorijos“ vedėjas Vaidas Baumila.
2023-03-23

Vaidas Baumila pirmą kartą sudrebino „Žalgirio“ areną: ugningas šou ir netikėtas Faros pasirodymas scenoje

Kovo 17-osios vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje pirmą kartą savo solinį koncertą surengė atlikėjas Vaidas Baumila. Daugybės gerbėjų sulaukęs šou, pavadinimu „Apžavai“ nepaliko abejingų – ryškiausi kūriniai, liepsnojanti scena ir kaip visada atviras Vaidas. Įspūdingame koncerte vakaro staigmena tapo ir netikėtai atliktas kūrinys „Margarita“ bei scenoje pasirodęs legendinis atlikėjas Aleksandras Ivanauskas-Fara.
125 2023-03-18

Idėja sukurti neeilinį projektą Palangoje gimė JAV: šiandien žmonės į atostogų kompleksą plūsta iš visos Lietuvos

Klimato kaitos kontekste, Lietuvoje kuriasi įmonės ir gimsta nauji projektai, orientuoti į aplinkos saugojimą ir tvarius sprendimus. Tačiau kaip žinoti, kad jie tikrai bus sėkmingi? Šio šeštadienio TV3 laida „Tvarumo istorijos“ atskleis tokių verslų paslaptis. Vienas iš tokių projektų – dalijimosi ekonomika paremtas poilsio ir darbo kompleksas Lietuvos pajūryje.
2023-03-16

Vaidas Baumila apie sunkų laikotarpį: lyginau save su kitais, svarsčiau, ar dainavimas – man

Trečiadienio vakarą  pabe „Dirigentai“ įvyko jau penktasis „Perklausų“ vakaras, kur šį kartą rinkosi vieno žinomiausių dainų kūrėjo ir atlikėjo Vaido Baumilos gerbėjai. Žiūrovams dainininkas atskleidė naujo albumo kūrimo užkulisius, kaip gimė vasaros hitas „Kunigunda“ ir kokie siurprizai laukia artėjančiame koncerte arenoje.
59 2023-03-09

Lietuvių sukurtus megztinius šiandien dėvi net Holivudo žvaigždės: atskleidė savo sėkmės paslaptį

Pradėjusios savo verslą – gaminti mezginius – trys moterys idėjų sėmėsi iš jaukių vaikystės prisiminimų. Tačiau tuo metu jos nė neįtarė, kad jau visai netrukus tai, kas iš naujo pakerėjo jas, sužavės ir ne vieną Holivudo žvaigždę! O tai, kaip vienas sėkmingas žingsnis šioje istorijoje sekė kitą, jau šį šeštadienį sužinos ir visi TV3 laidos „Tvarumo istorijos“ žiūrovai.
2023-03-02

Vaidas Baumila išdūrė Justiną Jankevičių: abu negalėjo sulaikyti juoko

TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjai dažnai svečiams paruošia įvairių žaidimų ir pramogų. Šį kartą viename iš jų dalyvavo ir pats Justinas Jankevičius, kurį išdūrė Vaidas Baumila. Vyrai žaidė žaidimą, kurio metu jiems per sieną teko vienas kitam permesti daiktus. V. Baumilai Mindaugas Stasiulis įteikė du kavos puodelius, tačiau dainininkas nusprendė pagudrauti ir nemesti abiejų iš karto, o to J. Jankevičius nesitikėjo.
2023-02-28

Ekspertai – apie tai, ko šiandien reikia sėkmingam verslui: „Tik tai atvers duris į naujasrinkas ir pritrauks klientus“

Šiandien visas pasaulis suvokia – pokyčiai, susiję su klimato kaita, yra neišvengiami. Vis dėlto tvarūs technologiniai sprendimai iš įmonių pareikalauja nemažų investicijų, o tvariai pagamintos prekės ir paslaugos dažniausiai taip pat kainuoja brangiau.
2023-02-24

Vaidas Baumila krito Dijorai po kojomis – merginos veide iškart pasirodė šypsena

Dainininkas Vaidas Baumila vos prieš mėnesį triumfavo M.A.M.A. muzikos apdovanojimuose 2022, tačiau ant laurų atlikėjas užmigti nelinkęs, todėl toliau intensyviai ruošiasi savo koncertui. TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ V. Baumila pademonstravo, kaip geba įsijausti į savo kurtą muziką. Atlikdamas dainąą „Apžavai“ dainininkas ne tik atsisėdo laidos vedėjui Justinui Jankevičiui ant kelių, bet ir krito po kojomis Dijorai. Po šio atlikėjo manevro merginos veide pasirodė šypsena.
120 2023-02-22

Vaidas Baumila – apie publikos įvertinimą, ekstremalius pomėgius ir vaikystę Šeškinėje: „Su metais vis labiau ieškome ramybės“

Dainininkas Vaidas Baumila vos prieš mėnesį triumfavo M.A.M.A muzikos apdovanojimuose 2022 – jis pelnė geriausio metų atlikėjo, vaizdo klipo ir metų albumo įvertinimus. Tačiau koks Vaidas yra tuomet, kai nebūna scenoje? Jau šį vakarą TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ – atviras atlikėjo pasakojimas apie vaikystę, prabėgusią Šeškinėje, peštynes su broliu ir naujas aistras. Per visus scenoje praleistus metus, V. Baumila užsitarnavo jau 5 M.A.M.A statulėlės. 3 iš jų jis pelnė šiemet.
2023-02-22

Meilės dienos dovana klausytojams: Inga Jankauskaitė ir Vaidas Baumila pristato bendrą dainą

Meilės dienos proga, vieni garsiausių šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė ir Vaidas Baumila klausytojams dovanoja netikėtą staigmeną – bendrą kūrinį. Jėgas suvieniją kūrėjai pristato meilės kupiną dainą, pavadinimu „Tavo spalvos“. Pasak dainos autorės I. Jankauskaitės daina gimė lengvai, kadangi tai yra apie šiuo metu išgyvenamus jausmus.
2023-02-14

Lietuviai per metus išmeta apie 70 kg maisto: atskleidė, kaip išmokti taupyti ne tik produktus, bet ir pinigus

Kasmet visame pasaulyje vartotojai praranda arba išmeta beveik trečdalį viso užauginto ir pagaminto maisto – nenuostabu, kad vis dažniau girdime raginimus maistą vartoti ir auginti kuo tvariau. Tačiau neretai tvariai užaugintas, transportuotas ir parduodamas maistas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kur kas brangesnis. Ar tai tiesa? Į šį klausimą šio šeštadienio TV3 laidoje „Tvarumo istorijos“ mėgins atsakyti Vaidas Baumila.
2023-02-02

Vaido Baumilos prisipažinimas apie vagystę įkvėpė Saulių Baniulį paatvirauti: aš taip negalėčiau

Sausio 27-osios vakarą Kaune praūžė muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2022. Nuo raudonojo kilimo  jau antrus metus iš eilės su žiūrovais sveikinosi radijo stoties „Power Hit Radio“ komanda. Pokalbyje su Sauliumi Baniuliu ir Elena Karaliene V. Baumila pasakojo apie naujojo albumo gimimą, atsipalaidavimą scenoje bei atsakė į skaitytojų užduotus klausimus. „Man labai patinka bendras kūrybinis darbas, kur aš galiu susėsti, išvažiuoti kažkur į gamtą, pajusti ten istoriją.
2023-01-30

Skelbdama nugalėtoją Džordana Butkutė nesulaikė emocijų: „Ateik čia greičiau, ateik apkabinsiu!“

Vieną atlikėjų laukiamiausių apdovanojimų – „Metų albumas“ šiais metais „M.A.M.A.“ muzikos apdovanojimų metu pristatė scenos karalienė Džordana Butkutė. Pristatydama laimėtoją atlikėją negalėjo sulaikyti emocijų. D. Butkutė pripažino, kad šis apdovanojimas yra be galo svarbus, kadangi ji puikiai supranta, kaip yra sunku parašyti albumą.
2023-01-27

Ekspertai: elektromobilius pirkti apsimoka net ir kylant elektros energijos kainoms

Transporto sektorius – vienas didžiausių aplinkos teršėjų pasaulyje, tad nenuostabu, jog šios srities atstovai kuria įvairias alternatyvas, kurios mūsų aplinkai darytų mažesnę žalą. Ir nors tokios alternatyvos už įprastus automobilius kainuoja daugiau, ekspertai skaičiuoja, jog dėl mažų eksploatacijos kaštų, elektromobiliai gana greitai atsiperka. Tiesa, pastaruoju metu kylant elektros kainoms, kyla ir elektromobilių išlaikymo kaštai.
2023-01-19

Laidos „Tvarumo istorijos“ vedėjas Vaidas Baumila: „Savo pavyzdžiu tikiuosi įkvėpti ir daugiau žmonių“

Mūsų namai ir aplinka yra mūsų pačių veidrodžiai. Kiekviena, net ir menkiausia detalė, gali daug apie mus pasakyti – esame gamtos ar miesto žmonės, mėgstame puošmenas ar minimalizmą, renkamės naujoves ar tik laiko patikrintus sprendimus, gyvename norėdami sutaupyti ar mėgstame paišlaidauti.
2023-01-04

Vaidas Baumila kviečia į didžiausią savo šou: „Šiandien jaučiuosi kaip sapne“

Užbaigdamas įspūdingai produktyvius ir kūrybiškai sėkmingus metus, atlikėjas Vaidas Baumila šiandien savo muzikos gerbėjams turi ypatingą naujieną. Vakar net šešiose muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ nominacijose nominuotas kūrėjas džiaugiasi, kad kovo 17 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje surengs didžiausią karjeroje šou, pavadintą „Apžavai“. Šis pavadinimas pastaruoju metu žymi atlikėjo sėkmę.
2022-12-16

Visų lauktą albumą „Apžavai“ pristatęs Vaidas Baumila: „Šiandien galiu pasakyti, kad esu beprotiškai laimingas“

Vienas ryškiausių šalies muzikos atlikėjų, charizmatiškasis Vaidas Baumila paskutiniąją rudens dieną klausytojams netikėtai pristatė naujausią savo albumą. „Apžavai“ – nuo šiol taip skambės ne tik viena iš Vaido vizitinių kortelių tapusi daina, bet ir visas dainų rinkinys. Pristatytame skaitmeniniame albume atlikėjas sudėjo hitais spėjusius tapti kūrinius bei net penkias naujienas, kurių klausytojais dar negirdėjo.
2022-11-30

Mažieji pacientai sujaudino Vaidą Baumilą: „Lenkiu galvą prieš šiuos vaikus“

Žinoti, kad gyvensi kiek daugiau nei du dešimtmečius ir tas gyvenimas nebus lengvas – dusinantis kosulys, mėnesiai ligoninėse, kvėpavimo aparatai ir galiausiai – prikaustanti lova. Toks likimas šiuo metu slegia apie 80 cistine fibroze sergančių pacientų, kurių padėčiai neabejingas ir garsus atlikėjas Vaidas Baumila. „Net sunku patikėti, kokią galią turi paprasčiausias susitikimas, prisilietimas, dėmesys problemai, nuoširdus rūpestis.
2022-11-18
Į viršų