Trys Ronaldo įvarčiai nuvedė „Juventus“ į pergalę

Turino „Juventus“ Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse užtikrintai 3:1 nugalėjo „Cagliari“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Cristiano Ronaldo jau 10-ąją minutę kampinio metu puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Juventus“ ekipą į priekį 1:0.

Portugalas 25-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino svečių pranašumą 2:0. Portugalas 32-ąją minutę nuostabiu smūgiu dar kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Giovanni Simeone 61-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:3.