„Real“ per vargus išstenėjo tašką Ispanijoje

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp Madrido „Real“ ir „Sevilla“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Karimas Benzema 12-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Fernando 22-ąją minutę suklaidinęs varžovą pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Sevilla“ ekipą į priekį 1:0.

Marco Asensio 67-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Ivanas Rakitičius 78-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir vėl persvėrė rezultatą „Sevilla“ naudai 2:1.

Edenas Hazardas 94-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus ir išplėšė šiose rungtynėse dramatiškas lygiąsias 2:2.

Likus trims turams iki čempionato pabaigos kova dėl titulo toli gražu nesibaigė. Pirmauja „Atletico“ (77 tšk.), įkandin seka „Real“ ir „Barcelona“ (po 75 tšk.).