Prancūzijos sostinėje vykusio atvirojo Paryžiaus plaukimo čempionato ("Open EDF de Natation") moterų 4x100 m kombinuotoje estafetėje sekmadienį Aistė Dobrovolskaitė, Raminta Dvariškytė, Rugilė Mileišytė ir Gritė Apanavičiūtė pagerino Lietuvos rekordą.

Mūsų šalies plaukikės distanciją įveikė per 4 min. 18,78 sek. ir tarp aštuonių ekipų užėmė šeštąją vietą.

Vyrų 200 m plaukimo krūtine finale Giedrius Titenis finišavo septintas. 19-metis anykštėnas nuotolį įveikė per 2 min. 17,68 sek.

Atrankos varžybose G. Titenis tarp 16 dalyvių buvo šeštas (2.17,40).

Moterų 100 m plaukimo krūtine atrankos varžybose Raminta Dvariškytė tarp 16 plaukikių užėmė 14-ąją vietą (1.13,55), 100 m plaukimo peteliške rungtyje (24 dalyvės) Aistė Dobrovolskaitė buvo 15-a (1.03,70), o Gritė Apanavičiūtė - 24-a (1.10,88).

Vyrų 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankos varžybose Mindaugas Sadauskas tarp 51 dalyvio užėmė 22-ąją (50,56), o Paulius Viktoravičius - 27-ąją (50,75) vietas.