aistė dobrovolskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aistė dobrovolskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aistė dobrovolskaitė“.

Pasaulio plaukimo čempionate Lietuva pagerino tris rekordus!

Italijos sostinėje Romoje vykstančio 13-ojo pasaulio vandens sporto šakų čempionato vyrų 50 m plaukimo nugara atrankos varžybose šeštadienį Vytautas Janušaitis 0,29 sek. pagerino Lietuvos rekordą. 27-erių metų kaunietis distanciją įveikė per 25,24 sek. ir tarp 130 atrankos varžybų dalyvių užėmė 21-ąją vietą. Iki pusfinalio V. Janušaičiui pritrūko 0,23 sek. Ankstesnis Lietuvos rekordas - 25,53 sek. - nuo 2003 metų liepos 27 dienos priklausė Dariui Grigalioniui.
2009-08-01

Plaukikas V. Janušaitis pasaulio čempionate pagerino Lietuvos rekordą

Italijos sostinėje Romoje vykstančio 13-ojo pasaulio vandens sporto šakų čempionato vyrų 100 m plaukimo peteliške atrankos varžybose penktadienį Vytautas Janušaitis 0,14 sek. pagerino Lietuvos rekordą. 27-erių metų kaunietis distanciją įveikė per 52,76 sek. ir tarp 157 atrankos varžybų dalyvių užėmė 46-ąją vietą. 24-erių metų Rimvydas Šalčius pasidalijo 58-59 vietas (53,20 sek.). Beje, pastarajam plaukikui nuo praėjusių metų priklausė ankstenis Lietuvos rekordas.
2009-07-31

Giedrius Titenis pasaulio čempionate pagerino Lietuvos rekordą

Italijos sostinėje Romoje vykstančio 13-ojo vandens sporto šakų čempionato vyrų 50 m plaukimo krūtine atrankos varžybose antradienį Lietuvos atstovas Giedrius Titenis 0,46 sek. pagerino šalies rekordą, tačiau nepateko į pusfinalį. 20-metis lietuvis laimėjo 13-ąjį plaukimą. Jis distanciją įveikė per 27,57 sek. ir su Kazachstano atstovu Vladislavu Poliakovu pasidalijo 20-ąją vietą. Iki pusfinalio iš Anykščių kilusiam G. Titeniui pritrūko 0,14 sek. Ankstesnis Lietuvos rekordas - 28,03 sek.
2009-07-28

Lietuvos plaukikės Prancūzijoje pagerino šalies rekordą

Prancūzijos sostinėje vykusio atvirojo Paryžiaus plaukimo čempionato ("Open EDF de Natation") moterų 4x100 m kombinuotoje estafetėje sekmadienį Aistė Dobrovolskaitė, Raminta Dvariškytė, Rugilė Mileišytė ir Gritė Apanavičiūtė pagerino Lietuvos rekordą. Mūsų šalies plaukikės distanciją įveikė per 4 min. 18,78 sek. ir tarp aštuonių ekipų užėmė šeštąją vietą. Vyrų 200 m plaukimo krūtine finale Giedrius Titenis finišavo septintas. 19-metis anykštėnas nuotolį įveikė per 2 min. 17,68 sek.
2009-06-21

Lietuvos plaukikai iškopė į finalus

Prancūzijos sostinėje vykstančiame atvirajame Paryžiaus plaukimo čempionate („Open EDF de Natation“) anykštėnas Giedrius Titenis iškopė į 50 m ir 100 m plaukimo krūtine finalus. Atrankos varžybose 100 m distancijoje šeštadienį 19-metis lietuvis nuotolį įveikė per 1 min. 2,41 sek. ir tarp 29 dalyvių užėmė ketvirtąją vietą. Kitas Lietuvos atstovas Edvinas Dautartas (1.04,60) liko 22-as ir į finalą nepateko.
2009-06-20

E. Dautartas pagerino Lietuvos rekordą

Alytuje vykstančio atvirojo Lietuvos plaukimo žiemos čempionato vyrų 50 m plaukimo krūtine rungties finale penktadienį kaunietis Edvinas Dautartas 0,61 sek. pagerino nuo 2007 metų Aurimui Valaičiui priklausiusį Lietuvos rekordą. E. Dautartas distanciją įveikė per 28,03 sek. Per dvi čempionato dienas iš viso išdalinti 26 medalių komplektai. Kartu su Lietuvos plaukikais pirmenybėse varžosi keletas svečių iš Baltarusijos. Atvirasis Lietuvos plaukimo žiemos čempionatas baigiasi šeštadienį.
2009-03-21

Baigėsi atvirasis Lietuvos plaukimo žiemos čempionatas

Šeštadienį Vilniuje baigėsi atvirasis Lietuvos plaukimo žiemos čempionatas, kuriame buvo pagerinti trys lietuvos suaugusiųjų rekordai. Trečiąją varžybų dieną šalies čempionais atskirose rungtyse tapo: Rugilė Mileišytė (Kaunas) ir Paulius Viktoravičius (Šiauliai) - 100 m laisvu stiliumi; Iryna Samakar (Minskas) ir Pavelas Suškovas (Klaipėda) - 200 m nugara; Erika Bespalko ir Edvinas Dautartas (abu Kaunas) - 100 m krūtine; Aleksandra Bas (Minskas) ir Emilis Vaitkaitis (Kaunas) - 50 m peteliške; A...
2007-02-11

Lietuvos plaukimo čempionate antrą dieną pagerinti dar du šalies rekordai

Vilniuje vykstančiame atvirajame Lietuvos plaukimo žiemos čempionate, kuriame dalyvauja beveik visi pajėgiausi šalies plaukikai, antrą varžybų dieną pagerinti dar keturi šalies rekordai. Kaunietė Rugilė Mileišytė pagerino Lietuvos moterų rekordą 200 m kompleksinio plaukimo rungtyje - 2 minutės 25,51 sekundės, panevėžietis Paulius Andrijauskas 200 m nuotolyje plaukdamas peteliške - 2:02,74 sek.
2007-02-10

Lietuvos plaukimo čempionate pagerinti du šalies rekordai

Ketvirtadienį Vilniuje prasidėjo atvirasis Lietuvos plaukimo žiemos čempionatas, kuriame dalyvauja beveik visi pajėgiausi šalies plaukikai. Jau pirmąją varžybų dieną pagerinti du šalies rekordai - kaunietė Rugilė Mileišytė 50 m nugara įveikė per 30,49 sekundės ir pagerino sau priklausiusį moterų rekordą, o Erikas Svirskas (Kauno Centro SM), 200 m laisvu stiliumi nuplaukęs per 2 minutes 14,32 sekundės, pagerino Lietuvos berniukų iki 13 metų rekordą.