Italijos sostinėje Romoje vykstančio 13-ojo vandens sporto šakų čempionato vyrų 50 m plaukimo krūtine atrankos varžybose antradienį Lietuvos atstovas Giedrius Titenis 0,46 sek. pagerino šalies rekordą, tačiau nepateko į pusfinalį.

20-metis lietuvis laimėjo 13-ąjį plaukimą. Jis distanciją įveikė per 27,57 sek. ir su Kazachstano atstovu Vladislavu Poliakovu pasidalijo 20-ąją vietą. Iki pusfinalio iš Anykščių kilusiam G. Titeniui pritrūko 0,14 sek.

Ankstesnis Lietuvos rekordas - 28,03 sek. nuo šių metų kovo mėnesio priklausė Edvinui Dautartui.

16-metis kaunietis Vaidotas Blažys tarp 154 dalyvių liko 57-as. Jis distanciją įveikė per 28,52 sek. ir 0,04 sek. pagerino sau pačiam priklausiusį Lietuvos vaikinų (iki 17 metų) rekordą.

Moterų 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankos varžybose Aistė Dobrovolskaitė tarp 92 dalyvių buvo 61-a. 18-metė kaunietė nuotolį įveikė per 2 min. 8,47 sek.