vaidotas blažys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vaidotas blažys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vaidotas blažys“.

Plaukikas Vaidotas Blažys Singapūre pateko į finalą

Singapūre vykstančių pirmųjų jaunimo (14-18 metų) vasaros olimpinių žaidynių vaikinų 50 m plaukimo krūtine pusfinalyje ketvirtadienį Lietuvos atstovas Vaidotas Blažys užėmė aštuntąją vietą ir pateko į penktadienį vyksiantį finalą. 18-metis lietuvis pusfinalyje distanciją įveikė per 29,58 sek. Geriausiai pusfinalyje pasirodė australas Nicolas Schaferis – 28,83 sek. V. Blažys atrankos varžybose tarp 19-os plaukikų buvo devintas (29,74 sek.
2010-08-19

Plaukikas Vaidotas Blažys Singapūre pateko į pusfinalį

Singapūre vykstančių pirmųjų jaunimo (14-18 metų) vasaros olimpinių žaidynių vaikinų 50 m plaukimo krūtine atrankos varžybose ketvirtadienį Lietuvos atstovas Vaidotas Blažys užėmė devintąją vietą ir pateko į pusfinalį. 18-metis lietuvis distanciją įveikė per 29,74 sek. Iš viso atrankos varžybose dalyvavo 19 plaukikų. V. Blažys pusfinalyje plauks ketvirtadienį 14.14 val. Lietuvos laiku.
2010-08-19

Lietuvos plaukikas jaunių čempionate – penktas

Suomijos sostinėje Helsinkyje vykstančio 37–ojo Europos jaunių plaukimo čempionato vaikinų (17–18 metų) 50 m plaukimo krūtine rungtyje Lietuvos atstovas Vaidotas Blažys užėmė penktąją vietą. Lietuvis finale, kuriame dalyvavo 10 plaukikų, distanciją įveikė per 28,67 sek. Nugalėjo rusas Antonas Lobanovas – 28,37 sek. Sidabras atiteko Ukrainos, o bronza – Kroatijos atstovams. V. Blažį nuo medalio skyrė 0,11 sek. V. Blažys atrankos varžybose tarp 45 dalyvių buvo ketvirtas (29,03 sek.
2010-07-17

Lietuvos plaukikai pateko į finalą

Stambule (Turkija) vykstančio 13-ojo Europos plaukimo trumpajame baseine (25 m) čempionato vyrų estafetės 4x50 m laisvuoju stiliumi atrankos varžybose sekmadienį Mindaugas Sadauskas, Giedrius Titenis, Paulius Viktoravičius ir Vytautas Janušaitis užėmė aštuntąją vietą ir pateko į finalą. Mūsų šalies atstovai distanciją įveikė per 1 min. 26,99 sek. ir 0,9 sek. pagerino Lietuvos rekordą. Ankstesnis šalies rekordas buvo pasiektas 2008 metais.
2009-12-13

V. Janušaitis atrankoje – antras

Lietuvos plaukikas Vytautas Janušaitis pateko į Berlyne (Vokietija) vykstančio pasaulio taurės trumpajame baseine varžybų ketvirtojo etapo 200 m kompleksinio plaukimo rungties finalą. 28 metų kaunietis atrankos varžybose sekmadienį užėmė antrąją vietą. Jis distanciją įveikė per 1 min. 56,31 sek.
2009-11-15

Lietuvos plaukikas Vokietijoje pateko į finalą

Lietuvos plaukikas Vytautas Janušaitis pateko į Berlyne (Vokietija) vykstančio pasaulio taurės varžybų ketvirtojo etapo 100 m kompleksinio plaukimo rungties finalą. 28 metų kaunietis atrankos varžybose šeštadienį užėmė ketvirtąją vietą. Jis distanciją įveikė per 52,76 sek. Mindaugas Margis tarp 63 atrankos varžybų dalyvių buvo 32-as (56,40 sek.), o Eimantas Vijaikis - 51-as (58,04 sek.). Šios rungties finalas vyks šeštadienį 17.33 val. Lietuvos laiku.
2009-11-14

Giedrius Titenis pasaulio čempionate pagerino Lietuvos rekordą

Italijos sostinėje Romoje vykstančio 13-ojo vandens sporto šakų čempionato vyrų 50 m plaukimo krūtine atrankos varžybose antradienį Lietuvos atstovas Giedrius Titenis 0,46 sek. pagerino šalies rekordą, tačiau nepateko į pusfinalį. 20-metis lietuvis laimėjo 13-ąjį plaukimą. Jis distanciją įveikė per 27,57 sek. ir su Kazachstano atstovu Vladislavu Poliakovu pasidalijo 20-ąją vietą. Iki pusfinalio iš Anykščių kilusiam G. Titeniui pritrūko 0,14 sek. Ankstesnis Lietuvos rekordas - 28,03 sek.
2009-07-28

Plaukikas V. Blažys Europoje - penktas

Čekijos sostinėje Prahoje vykstančio 36-ojo Europos jaunių plaukimo čempionato vaikinų (17-18 metų) 50 m plaukimo krūtine rungtyje Lietuvos atstovas Vaidotas Blažys užėmė penktąją vietą. Kaunietis finale distanciją įveikė per 28,56 sek. ir pagerino Lietuvos jaunių (iki 17 metų) rekordą. Nugalėjo rusas Aleksandras Triznovas. Jis distanciją įveikė per 27,34 sek. ir pagerino Europos jaunių rekordą. Antrąją vietą užėmė Italijos, trečiąją - Čekijos, o ketvirtąją - Vokietijos atstovai.