Lietuvos plaukikas Vytautas Janušaitis pateko į Berlyne (Vokietija) vykstančio pasaulio taurės trumpajame baseine varžybų ketvirtojo etapo 200 m kompleksinio plaukimo rungties finalą.

28 metų kaunietis atrankos varžybose sekmadienį užėmė antrąją vietą. Jis distanciją įveikė per 1 min. 56,31 sek. V. Janušaitis nusileido tik aštuoniskart Pekino olimpinių žaidynių čempionui amerikiečiui Maiklui Felpsui (Michael Phelps, 1.55,92).

Mindaugas Margis tarp 47 atrankos varžybų dalyvių buvo 22-as (2.00,95), o Eimantas Vijaikis - 41-as (2.07.17).

Urtė Kazakevičiūtė 0,19 sek. pagerino Lietuvos 50 m plaukimo krūtine rekordą. Ji atrankos varžybose distanciją įveikė per 32,46 sek. ir tarp 36 dalyvių buvo 28-a. Ankstesnis Lietuvos rekordas - 32,65 sek. - nuo praėjusių metų priklausė Ramintai Dvariškytei.

Keturis kartus ilgesnėje distancijoją U. Kazakevičiūtė tarp 33 dalyvių buvo 25-a (2.31,40).

Vaidotas Blažys 100 m plaukimo krūtine atrankos varžybose tarp 51 dalyvio buvo 27-as (1.00,77).

100 m plaukimo peteliške atrankos varžybose Rimvydas Šalčius tarp 61 dalyvio buvo 29-as (52,98), o E. Vijaikis - 56-as (56,25).

50 m laisvuoju stiliumi antrankos varžybose Paulius Viktoravičius tarp 80 dalyvių buvo 34-as (22,28).