rimvydas šalčius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rimvydas šalčius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rimvydas šalčius“.

V. Janušaitis atrankoje – antras

Lietuvos plaukikas Vytautas Janušaitis pateko į Berlyne (Vokietija) vykstančio pasaulio taurės trumpajame baseine varžybų ketvirtojo etapo 200 m kompleksinio plaukimo rungties finalą. 28 metų kaunietis atrankos varžybose sekmadienį užėmė antrąją vietą. Jis distanciją įveikė per 1 min. 56,31 sek.
2009-11-15

Lietuvos plaukikas Vokietijoje pateko į finalą

Lietuvos plaukikas Vytautas Janušaitis pateko į Berlyne (Vokietija) vykstančio pasaulio taurės varžybų ketvirtojo etapo 100 m kompleksinio plaukimo rungties finalą. 28 metų kaunietis atrankos varžybose šeštadienį užėmė ketvirtąją vietą. Jis distanciją įveikė per 52,76 sek. Mindaugas Margis tarp 63 atrankos varžybų dalyvių buvo 32-as (56,40 sek.), o Eimantas Vijaikis - 51-as (58,04 sek.). Šios rungties finalas vyks šeštadienį 17.33 val. Lietuvos laiku.
2009-11-14

Lietuvos plaukikai pagerino šalies rekordą!

Italijos sostinėje Romoje besibaigiančio 13-ojo pasaulio vandens sporto šakų čempionato vyrų 4x100 m kombinuotos estafetės atrankos varžybose sekmadienį Lietuvos komanda - Vytautas Janušaitis, Giedrius Titenis, Rimvydas Šalčius ir Paulius Viktoravičius - 5,96 sek. pagerino nuo 2007 metų gyvavusį šalies rekordą. Lietuvos komanda, sugaišusi 3 min. 35,40 sek., tarp 44 komandų buvo 15-a. V. Janušaitis 400 m kompleksinio plaukimo atrankos varžybose tarp 65 dalyvių buvo 34-as (4 min. 26,52 sek.
2009-08-02

Plaukikas V. Janušaitis pasaulio čempionate pagerino Lietuvos rekordą

Italijos sostinėje Romoje vykstančio 13-ojo pasaulio vandens sporto šakų čempionato vyrų 100 m plaukimo peteliške atrankos varžybose penktadienį Vytautas Janušaitis 0,14 sek. pagerino Lietuvos rekordą. 27-erių metų kaunietis distanciją įveikė per 52,76 sek. ir tarp 157 atrankos varžybų dalyvių užėmė 46-ąją vietą. 24-erių metų Rimvydas Šalčius pasidalijo 58-59 vietas (53,20 sek.). Beje, pastarajam plaukikui nuo praėjusių metų priklausė ankstenis Lietuvos rekordas.
2009-07-31

Plaukikas G.Titenis pagerino Lietuvos rekordą

Belgrade (Serbija) vykstančių 25-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) vaikinų 100 m plaukimo krūtine pusfinalyje sekmadienį anykštėnas Giedrius Titenis 0,07 sek. pagerino sau pačiam nuo praėjusių metų priklausiusį Lietuvos rekordą. 19-metis lietuvis distanciją įveikė per 1 min. 0,04 sek. ir tarp 16 pusfinalio dalyvių užėmė antrąją vietą. Vietą finale užsitikrinęs G. Titenis nusileido tik serbui Čabai Siladžiui (59,90 sek.
2009-07-06

Lietuvos plaukikai iškopė į finalus

Prancūzijos sostinėje vykstančiame atvirajame Paryžiaus plaukimo čempionate („Open EDF de Natation“) anykštėnas Giedrius Titenis iškopė į 50 m ir 100 m plaukimo krūtine finalus. Atrankos varžybose 100 m distancijoje šeštadienį 19-metis lietuvis nuotolį įveikė per 1 min. 2,41 sek. ir tarp 29 dalyvių užėmė ketvirtąją vietą. Kitas Lietuvos atstovas Edvinas Dautartas (1.04,60) liko 22-as ir į finalą nepateko.
2009-06-20

E. Dautartas pagerino Lietuvos rekordą

Alytuje vykstančio atvirojo Lietuvos plaukimo žiemos čempionato vyrų 50 m plaukimo krūtine rungties finale penktadienį kaunietis Edvinas Dautartas 0,61 sek. pagerino nuo 2007 metų Aurimui Valaičiui priklausiusį Lietuvos rekordą. E. Dautartas distanciją įveikė per 28,03 sek. Per dvi čempionato dienas iš viso išdalinti 26 medalių komplektai. Kartu su Lietuvos plaukikais pirmenybėse varžosi keletas svečių iš Baltarusijos. Atvirasis Lietuvos plaukimo žiemos čempionatas baigiasi šeštadienį.
2009-03-21

Plaukikas R. Šalčius į pusfinalį nepateko

Pekino olimpinių žaidynių 100 m plaukimo peteliške atrankos varžybų trečiojoje grupėje Rimvydas Šalčius atplaukė pirmas, tačiau bendroje lentelėje liko 54-as ir į pusfinalį nepateko. Lietuvis distanciją įveikė per 52,90 sek. Šios rungties pasaulio rekordas priklauso amerikiečiui Ian Crockeriui (50,40 sek.), olimpinis - jo tautiečiui Michaelui Phelpsui (51.25 sek.
2008-08-14

Kuklų dviratininkių pasirodymą iš dalies kompensavo sėkmė baseine

Miglotos viltys, kad Lietuvos dviratininkės pagaliau iškovos medalį, galutinai išsisklaidė. Editos Pučinskaitės rezultato individualiose lenktynėse negalima pavadinti fiasko. Sidnėjuje ji užėmė lygiai tą pačią dešimtą vietą. Nei progreso, nei regreso. O štai Rasos Polikevičiūtės 23 vieta tarp 25-ių dalyvių - tikrų tikriausias fiasko. Kartu su Dainos Gudzinevičiūtės pasirodymu tai turbūt didžiausia ligšiolinė nesėkmė olimpiadoje.
2004-08-18

Lietuvos plaukikai olimpinėse žaidynėse

Atėnuose Lietuvos plaukikų delegacija bus kaip niekad gausi. Mūsų šalies atstovai dalyvaus vienuolikoje individualių rungčių ir vienoje estafetėje. Varžybos vyks rugpjūčio 14-20 dieną. Kurio nors lietuvio patekimas į finalą būtų labai didelė sėkmė, o patekimą į pusfinalį irgi reikėtų vertinti teigiamai. Rugpjūčio 14 d.400 m kompleksinio plaukimo kvalifikacinės varžybos ir finalas. Lietuvai atstovaus vienas iš pajėgiausių šalies plaukikų Vytautas Janušaitis.