urtė kazakevičiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „urtė kazakevičiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „urtė kazakevičiūtė“.

U. Kazakevičiūtė vėl atplaukė aštunta

Lietuvos plaukikė Urtė Kazakevičiūtė Singapūre vykstančių pirmųjų jaunimo (14-18 metų) vasaros olimpinių žaidynių merginų 200 m plaukimo krūtine varžybose užėmė aštuntąją vietą. 16-metė lietuvė finale penktadienį finišavo paskutinė. Ji distanciją įveikė per 2 min. 37,33 sek. Nugalėjo australė Emily Selig – 2 min. 27,78 sek.
2010-08-20

U. Kazakevičiūtė finale atplaukė aštunta

Lietuvos plaukikė Urtė Kazakevičiūtė Singapūre vykstančių pirmųjų jaunimo (14-18 metų) vasaros olimpinių žaidynių merginų 100 m plaukimo krūtine varžybose užėmė aštuntąją vietą. 16-metė lietuvė finale trečiadienį finišavo paskutinė. Ji distanciją įveikė per 1 min. 11,63 sek. Nugalėjo kanadietė Tara van Beilen – 1 min. 8,95 sek.
2010-08-18

Urtė Kazakevičiūtė plauks finale

Lietuvos plaukikė Urtė Kazakevičiūtė Singapūre vykstančiose pirmosiose jaunimo (14-18 metų) vasaros olimpinėse žaidynėse pateko į merginų 100 m plaukimo krūtine rungties finalą. 16-metė lietuvė pusfinalyje antradienį distanciją įveikė per 1 min. 11,63 sek.ir tarp 16 dalyvių užėmė šeštąją vietą. Greičiausiai pusfinalyje plaukė kanadietė Rachel Nicol – 1 min. 9,22 sek.
2010-08-17

Plaukikė U. Kazakevičiūtė jaunimo olimpinėse žaidynėse pateko į finalą

Singapūre vykstančiose pirmosiose jaunimo (14-18 metų) vasaros olimpinėse žaidynėse Lietuvos plaukikė Urtė Kazakevičiūtė sekmadienį pateko į 50 m plaukimo krūtine rungties finalą. 16-metė lietuvė pusfinalyje distanciją įveikė per 33,05 sek. ir užėmė aštuntąją vietą. U. Kazakevičiūtė finale plauks pirmadienį 13.46 val. Lietuvos laiku. U. Kazakevičiūtė atrankos varžybose, kuriose dalyvavo 25 sportininkės, buvo septinta (33,12 sek.
2010-08-15

V. Janušaitis atrankoje – antras

Lietuvos plaukikas Vytautas Janušaitis pateko į Berlyne (Vokietija) vykstančio pasaulio taurės trumpajame baseine varžybų ketvirtojo etapo 200 m kompleksinio plaukimo rungties finalą. 28 metų kaunietis atrankos varžybose sekmadienį užėmė antrąją vietą. Jis distanciją įveikė per 1 min. 56,31 sek.
2009-11-15

Lietuvos plaukikas Vokietijoje pateko į finalą

Lietuvos plaukikas Vytautas Janušaitis pateko į Berlyne (Vokietija) vykstančio pasaulio taurės varžybų ketvirtojo etapo 100 m kompleksinio plaukimo rungties finalą. 28 metų kaunietis atrankos varžybose šeštadienį užėmė ketvirtąją vietą. Jis distanciją įveikė per 52,76 sek. Mindaugas Margis tarp 63 atrankos varžybų dalyvių buvo 32-as (56,40 sek.), o Eimantas Vijaikis - 51-as (58,04 sek.). Šios rungties finalas vyks šeštadienį 17.33 val. Lietuvos laiku.
2009-11-14

Pasaulio plaukimo čempionate Lietuva pagerino tris rekordus!

Italijos sostinėje Romoje vykstančio 13-ojo pasaulio vandens sporto šakų čempionato vyrų 50 m plaukimo nugara atrankos varžybose šeštadienį Vytautas Janušaitis 0,29 sek. pagerino Lietuvos rekordą. 27-erių metų kaunietis distanciją įveikė per 25,24 sek. ir tarp 130 atrankos varžybų dalyvių užėmė 21-ąją vietą. Iki pusfinalio V. Janušaičiui pritrūko 0,23 sek. Ankstesnis Lietuvos rekordas - 25,53 sek. - nuo 2003 metų liepos 27 dienos priklausė Dariui Grigalioniui.
2009-08-01

Urtė Kazakevičiūtė pagerino 30 metų gyvavusį Lietuvos rekordą!

Italijos sostinėje Romoje vykstančio 13-ojo pasaulio vandens sporto šakų čempionato moterų 200 m plaukimo krūtine atrankos varžybose ketvirtadienį Urtė Kazakevičiūtė 0,23 sek. pagerino 30 metų gyvavusį Lietuvos rekordą. 15-metė lietuvė distanciją įveikė per 2 min. 28,13 sek. ir tarp 64 atrankos varžybų dalyvių užėmė 25-ąją vietą. Vienas seniausių Lietuvos rekordų nuo 1979 metų priklausė olimpinei čempionei Linai Kačiušytei.