paulius viktoravičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paulius viktoravičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paulius viktoravičius“.

Lietuvos plaukikai pateko į finalą

Stambule (Turkija) vykstančio 13-ojo Europos plaukimo trumpajame baseine (25 m) čempionato vyrų estafetės 4x50 m laisvuoju stiliumi atrankos varžybose sekmadienį Mindaugas Sadauskas, Giedrius Titenis, Paulius Viktoravičius ir Vytautas Janušaitis užėmė aštuntąją vietą ir pateko į finalą. Mūsų šalies atstovai distanciją įveikė per 1 min. 26,99 sek. ir 0,9 sek. pagerino Lietuvos rekordą. Ankstesnis šalies rekordas buvo pasiektas 2008 metais.
2009-12-13

V. Janušaitis atrankoje – antras

Lietuvos plaukikas Vytautas Janušaitis pateko į Berlyne (Vokietija) vykstančio pasaulio taurės trumpajame baseine varžybų ketvirtojo etapo 200 m kompleksinio plaukimo rungties finalą. 28 metų kaunietis atrankos varžybose sekmadienį užėmė antrąją vietą. Jis distanciją įveikė per 1 min. 56,31 sek.
2009-11-15

Lietuvos plaukikas Vokietijoje pateko į finalą

Lietuvos plaukikas Vytautas Janušaitis pateko į Berlyne (Vokietija) vykstančio pasaulio taurės varžybų ketvirtojo etapo 100 m kompleksinio plaukimo rungties finalą. 28 metų kaunietis atrankos varžybose šeštadienį užėmė ketvirtąją vietą. Jis distanciją įveikė per 52,76 sek. Mindaugas Margis tarp 63 atrankos varžybų dalyvių buvo 32-as (56,40 sek.), o Eimantas Vijaikis - 51-as (58,04 sek.). Šios rungties finalas vyks šeštadienį 17.33 val. Lietuvos laiku.
2009-11-14

V. Janušaitis vos nepralenkė M. Phelpso

Lietuvos plaukikas Vytautas Janušaitis Stokholme (Švedija) vykstančio pasaulio taurės varžybų etapo 100 m kompleksinio plaukimo rungtyje pagerino Lietuvos rekordą ir pateko į  finalą. 28 metų kaunietis antradienį distanciją įveikė per 53,15 sek. ir 0,01 sek. pagerino sau pačiam priklausiusį Lietuvos rekordą. V. Janušaitis tarp 38 atrankos varžybų dalyvių buvo aštuntas.
2009-11-10

Lietuvos plaukikai pagerino šalies rekordą!

Italijos sostinėje Romoje besibaigiančio 13-ojo pasaulio vandens sporto šakų čempionato vyrų 4x100 m kombinuotos estafetės atrankos varžybose sekmadienį Lietuvos komanda - Vytautas Janušaitis, Giedrius Titenis, Rimvydas Šalčius ir Paulius Viktoravičius - 5,96 sek. pagerino nuo 2007 metų gyvavusį šalies rekordą. Lietuvos komanda, sugaišusi 3 min. 35,40 sek., tarp 44 komandų buvo 15-a. V. Janušaitis 400 m kompleksinio plaukimo atrankos varžybose tarp 65 dalyvių buvo 34-as (4 min. 26,52 sek.
2009-08-02

Plaukikas V. Janušaitis pasaulio čempionate pagerino Lietuvos rekordą

Italijos sostinėje Romoje vykstančio 13-ojo pasaulio vandens sporto šakų čempionato vyrų 100 m plaukimo peteliške atrankos varžybose penktadienį Vytautas Janušaitis 0,14 sek. pagerino Lietuvos rekordą. 27-erių metų kaunietis distanciją įveikė per 52,76 sek. ir tarp 157 atrankos varžybų dalyvių užėmė 46-ąją vietą. 24-erių metų Rimvydas Šalčius pasidalijo 58-59 vietas (53,20 sek.). Beje, pastarajam plaukikui nuo praėjusių metų priklausė ankstenis Lietuvos rekordas.
2009-07-31

Pagerinti net du Lietuvos plaukimo rekordai

Italijos sostinėje Romoje vykstančio 13-ojo pasaulio vandens sporto šakų čempionato moterų 50 m plaukimo nugara atrankos varžybose trečiadienį Lietuvos atstovė Rugilė Mileišytė 0,46 sek. pagerino sau pačiai priklausiusį šalies rekordą. 21-ų metų alytiškė distanciją įveikė per 29,58 sek. Rugilė tarp 133 dalyvių buvo 45-a. R. Mileišytė ankstesnį Lietuvos rekordą – 30,04 sek. – buvo pasiekusi prieš mėnesį.
2009-07-29

Plaukikas Paulius Viktoravičius universiadoje - 12-as

Belgrade (Serbija) vykstančių 25-ųjų pasaulio studentų vasaros žaidynių (universiados) vaikinų 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi pusfinalyje penktadienį Lietuvos atstovas Paulius Viktoravičius užėmė 12-ąją vietą ir nepateko į finalą. 24-erių metų lietuvis distanciją įveikė per 22,68 sek. Pusfinalyje dalyvavo 16 plaukikų, į finalą pateko aštuoni. Atrankos varžybose P. Viktoravičius tarp 68 dalyvių buvo 14-as (22,81 sek.
2009-07-10

Plaukikas G.Titenis pagerino Lietuvos rekordą

Belgrade (Serbija) vykstančių 25-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) vaikinų 100 m plaukimo krūtine pusfinalyje sekmadienį anykštėnas Giedrius Titenis 0,07 sek. pagerino sau pačiam nuo praėjusių metų priklausiusį Lietuvos rekordą. 19-metis lietuvis distanciją įveikė per 1 min. 0,04 sek. ir tarp 16 pusfinalio dalyvių užėmė antrąją vietą. Vietą finale užsitikrinęs G. Titenis nusileido tik serbui Čabai Siladžiui (59,90 sek.
2009-07-06

Lietuvos plaukikės Prancūzijoje pagerino šalies rekordą

Prancūzijos sostinėje vykusio atvirojo Paryžiaus plaukimo čempionato ("Open EDF de Natation") moterų 4x100 m kombinuotoje estafetėje sekmadienį Aistė Dobrovolskaitė, Raminta Dvariškytė, Rugilė Mileišytė ir Gritė Apanavičiūtė pagerino Lietuvos rekordą. Mūsų šalies plaukikės distanciją įveikė per 4 min. 18,78 sek. ir tarp aštuonių ekipų užėmė šeštąją vietą. Vyrų 200 m plaukimo krūtine finale Giedrius Titenis finišavo septintas. 19-metis anykštėnas nuotolį įveikė per 2 min. 17,68 sek.