Stambule (Turkija) vykstančio 13-ojo Europos plaukimo trumpajame baseine (25 m) čempionato vyrų estafetės 4x50 m laisvuoju stiliumi atrankos varžybose sekmadienį Mindaugas Sadauskas, Giedrius Titenis, Paulius Viktoravičius ir Vytautas Janušaitis užėmė aštuntąją vietą ir pateko į finalą.

Mūsų šalies atstovai distanciją įveikė per 1 min. 26,99 sek. ir 0,9 sek. pagerino Lietuvos rekordą.

Ankstesnis šalies rekordas buvo pasiektas 2008 metais.

Atrankos varžybose dalyvavo 13 komandų, į sekmadienį vakare vyksiantį finalą pateko dešimt.

Vyrų 200 m plaukimo krūtine atrankos varžybose G. Titenis 0,7 sek. pagerino sau pačiam priklausiusį Lietuvos rekordą, tačiau nepateko į finalą.

20-metis lietuvis distanciją įveikė per 2 min. 7,65 sek. ir tarp 43 dalyvių užėmė 18-ąją vietą.

Vaidotas Blažys (2 min. 14,42 sek.) liko 40-as.