Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sadauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sadauskas“.

KTU dar nepateikė informacijos apie universiteto rektorių

Kauno technologijos universitetas (KTU) iki šiol nėra pateikęs informacijos skundą dėl šio universiteto rektoriaus Petro Baršausko galimo plagiato tiriančiam akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriui. P.Baršauskas taip pat neatvyko pas kontrolierių, todėl per mėnesį turėjęs būti baigtas tyrimas pratęstas ir gali užtrukti dar iki kelių mėnesių.
Aktualijos 2017-10-06

Mindaugas Sadauskas nepateko į pusfinalį 100 m laisvu stiliumi rungtyje

Rusijos vykstančiose planetos plaukimo pirmenybėse vienintelis trečiadienį kvalifikacinėse varžybose startavęs Mindaugas Sadauskas nepateko 100 metrų nuotolio laisvu stiliumi pusfinalį. Lietuvis sugaišo 49,49 sekundės ir laimėjo aštuntąjį atrankos plaukimą, tačiau bendroje įskaitoje liko tik 27-tas tarp 115-os dalyvių. Iki šešioliktosios pozicijos, kuri garantavo paskutinį kelialapį į pusfinalį, jam pritrūko 0,56 sekundės.
2015-08-05

Rūta Meilutytė ir kiti Lietuvos plaukikai į Kazanę vyksta visiškai pasirengę

Jau ketvirtadienį Lietuvos plaukikai išvyksta į Kazanę (Tatarstanas, Rusija) dalyvauti Pasaulio plaukimo čempionate. Tai svarbiausios sezono varžybos, kurioms Rūta Meilutytė ir didžioji Lietuvos rinktinės dalis pasirengimą baigia Rumunijos sostinėje Bukarešte. „Komanda kaip kumštis, vaikinai su Rūta puikia sutaria. Visi testai nuteikia pozityviai“, - sakė Lietuvos plaukimo rinktinės vyr. treneris Žilvinas Ovsiukas.
2015-07-28

Lietuvos plaukimo rinktinė: svarbiausi rezultatai bus pasaulio čempionate Kazanėje

Vis labiau artėja šio sezono svarbiausios plaukimo varžybos – Pasaulio čempionatas Kazanėje. Liepos 24 – rugpjūčio 9 dienomis Tatarstano sostinėje vyksiančioms varžyboms atsakingai rengiasi ir Lietuvos plaukimo rinktinė, vadovaujama vyr. trenerio Žilvino Ovsiuko. Dėmesys - Kazanei Pastaruoju metu Lietuvos plaukikai spindėjo tarptautinėse varžybose Prancūzijoje ir Italijoje. Aukso medalius iškovojo Rūta Meilutytė ir Giedrius Titenis, asmeninius rekordus gerino kiti lietuviai.
2015-06-18

Rūtos Meilutytės treneris Jonas Ruddas: kokios spalvos bus medaliai, priklauso ir nuo varžovių

Olimpinės čempionės Rūtos Meilutytės treneris Jonas Ruddas į Pasaulio plaukimo 25 m baseine čempionatą Dohoje (Katare) atvyko su dviem globotiniais iš Lietuvos ir rimtai nusiteikęs. Kataro sostinėje anglas nori ne tik matyti medalius ant jų kaklų, bet ir įvertinti pasirengimą kitąmet vyksiančiam Pasaulio čempionatui ilgame baseine. “Atvykome į šias varžybas nusiteikę rimtai. Nors tai ir tik 25 m baseinas, tai – vistiek Pasaulio čempionatas.
2014-12-02

Europos čempionato vyrų 50 m rungties laisvuoju stiliumi medalių dalybos vyks be lietuvių

Europos plaukimo čempionate Vokietijos sostinėje šeštadienį nė vienam iš trijų Lietuvos atstovų nepavyko patekti tarp šešiolikos pusfinalio dalyvių vyrų 50 m rungtyje laisvuoju stiliumi. Greičiausiai tarp lietuvių kvalifikacinėse varžybose plaukęs Mindaugas Sadauskas su pakartotu asmeniniu rezultatu (22,69 sekundės) buvo 20-as ir tapo pirmuoju atsarginiu, jei kuris iš pusfinalio dalyvių dėl vienų ar kitų priežasčių atsisakytų tęsti kovą dėl medalių. Tadas Duškinas (22,98 sek.
2014-08-23

Diskvalifikavus ispanus, Senojo žemyno čempionate lietuviai estafetėje finišavo septinti

Europos plaukimo pirmenybėse Vokietijos sostinėje pirmadienį Lietuvos vyrų rinktinė, diskvalifikavus ispanus, estafetės 4 po 100 m laisvuoju stiliumi tarp aštuonių finalo dalyvių buvo septinta. Danas Rapšys, Simonas Bilis, Tadas Duškinas ir Mindaugas Sadauskas distanciją įveikė per 3 minutes 19,46 sekundės. Finale aukso medalius iškovojo Prancūzijos (3:11,64) plaukikų kvartetas, aplenkęs Rusijos (3:12,37) bei Italijos (3 minutės 12,78 sekundės) plaukikus.
2014-08-18

R. Meilutytė nestartavo, vyrai dusyk pagerino Lietuvos rekordą

Sekmadienį Europos plaukimo čempionate Danijoje Rūta Meilutytė nestartavo 50 m laisvuoju stiliumi rungtyje, o 50 m rungtyje peteliške dusyk pagerintas Lietuvos vyrų rekordas. Rekordą gerinę Tadas Duškinas ir Mindaugas Sadauskas pateko į pusfinalį, kuris vyks sekmadienį. Pirmas Lietuvos rekordą pagerino T. Duškinas (23,43 sek.), o jau kitame plaukime jį aplenkė M. Sadauskas (23,33 sek.). Vytautui Janušaičiui priklausiusį Lietuvos rekordą T. Duškinas pagerino 0,02 sek.
2013-12-15

M. Sadauskas – Europos plaukimo čempionato finale

Europos čempionate Danijoje 100 metrų laisvojo stiliaus pusfinalyje startavo Mindaugas Sadauskas ir Simonas Bilis. S. Bilis distanciją įveikė per 47,94 ir savo plaukime finišavo septintas, nors po pirmųjų 50 metrų buvo trečias, tačiau pagerino savo asmeninį rekordą. Tuo tarpu, į finalą pavyko prasibrauti M. Sadauskui, kuris 100 metrų įveikė per 47,57 ir pagerino savo asmeninį rekordą. Lietuvis į finalą pateko 8-uoju numeriu. S. Bilis galutinėje įskaitoje liko 13-as.
2013-12-13

Europos pirmenybių kompleksinėje estafetėje Lietuvos plaukikai – penkti

Europos plaukimo čempionate trumpame (25 m ilgio) baseine Danijoje ketvirtadienį vyrų estafetėje - 4 po 50 m kompleksiniu būdu - penktą vietą finale užėmė bei antrą kartą per vieną dieną šalies rekordą pagerino Lietuvos plaukikų kvartetas. Mindaugas Sadauskas, Giedrius Titenis, Tadas Duškinas ir Simonas Bilis distanciją įveikė per 1 minutę 35,26 sekundės.