Europos plaukimo čempionate trumpame (25 m ilgio) baseine Danijoje ketvirtadienį vyrų estafetėje - 4 po 50 m kompleksiniu būdu - penktą vietą finale užėmė bei antrą kartą per vieną dieną šalies rekordą pagerino Lietuvos plaukikų kvartetas.

Mindaugas Sadauskas, Giedrius Titenis, Tadas Duškinas ir Simonas Bilis distanciją įveikė per 1 minutę 35,26 sekundės.

Kvalifikacinėse varžybose su septintu rezultatu į finalą iškopusi Lietuvos rinktinė ketvirtadienio vidurdienį plaukė lėčiau - 1 minutė 35,81 sekundės.

Vyrų kompleksinės estafetės auksą finale iškovojo Rusijos rinktinė (1:32,38), aplenkusi sidabrą pelniusius Italijos (1:32,83) plaukikus ir bronzos medalininkę Vokietijos (1:33,06) ekipą.