raminta dvariškytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „raminta dvariškytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „raminta dvariškytė“.

Giedrius Titenis nugriebė paskutinį bilietą į 200 m plaukimo krūtine pusfinalį

Rusijos vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate ketvirtadienį kvalifikacinių varžybų barjerą pavyko įveikti tik Giedriui Titeniui. Jau dviejuose finaluose plaukęs lietuvis 200 m nuotolį krūtine atrankoje įveikė per 2 minutes 11,11 sekundės ir buvo penktas penktajame plaukime bei šešioliktas bendroje įskaitoje tarp 52-jų kvalifikacijos dalyvių.
2015-08-06

Raminta Dvariškytė ir Danas Rapšys planetos plaukimo čempionate neįveikė atrankos barjero

Rusijos vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate ketvirtadienį kvalifikacinių varžybų barjero neįveikė ir Raminta Dvariškytė. Lietuvė 200 m nuotolį krūtine nuplaukė per 2 minutes 31,74 sekundės ir finišavo trečia antrajame plaukime, tačiau bendroje įskaitoje liko tik 32-a tarp 50-ties atrankos. Iki šešioliktosios pozicijos, kuri garantavo paskutinį kelialapį į pusfinalį, jai pritrūko net 5,83 sekundės.
2015-08-06

Urtė Kazakevičiūtė pagerino 30 metų gyvavusį Lietuvos rekordą!

Italijos sostinėje Romoje vykstančio 13-ojo pasaulio vandens sporto šakų čempionato moterų 200 m plaukimo krūtine atrankos varžybose ketvirtadienį Urtė Kazakevičiūtė 0,23 sek. pagerino 30 metų gyvavusį Lietuvos rekordą. 15-metė lietuvė distanciją įveikė per 2 min. 28,13 sek. ir tarp 64 atrankos varžybų dalyvių užėmė 25-ąją vietą. Vienas seniausių Lietuvos rekordų nuo 1979 metų priklausė olimpinei čempionei Linai Kačiušytei.
2009-07-30

Plaukikas G.Titenis pagerino Lietuvos rekordą

Belgrade (Serbija) vykstančių 25-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) vaikinų 100 m plaukimo krūtine pusfinalyje sekmadienį anykštėnas Giedrius Titenis 0,07 sek. pagerino sau pačiam nuo praėjusių metų priklausiusį Lietuvos rekordą. 19-metis lietuvis distanciją įveikė per 1 min. 0,04 sek. ir tarp 16 pusfinalio dalyvių užėmė antrąją vietą. Vietą finale užsitikrinęs G. Titenis nusileido tik serbui Čabai Siladžiui (59,90 sek.
2009-07-06

Lietuvos plaukikės Prancūzijoje pagerino šalies rekordą

Prancūzijos sostinėje vykusio atvirojo Paryžiaus plaukimo čempionato ("Open EDF de Natation") moterų 4x100 m kombinuotoje estafetėje sekmadienį Aistė Dobrovolskaitė, Raminta Dvariškytė, Rugilė Mileišytė ir Gritė Apanavičiūtė pagerino Lietuvos rekordą. Mūsų šalies plaukikės distanciją įveikė per 4 min. 18,78 sek. ir tarp aštuonių ekipų užėmė šeštąją vietą. Vyrų 200 m plaukimo krūtine finale Giedrius Titenis finišavo septintas. 19-metis anykštėnas nuotolį įveikė per 2 min. 17,68 sek.
2009-06-21

Lietuvos plaukikai iškopė į finalus

Prancūzijos sostinėje vykstančiame atvirajame Paryžiaus plaukimo čempionate („Open EDF de Natation“) anykštėnas Giedrius Titenis iškopė į 50 m ir 100 m plaukimo krūtine finalus. Atrankos varžybose 100 m distancijoje šeštadienį 19-metis lietuvis nuotolį įveikė per 1 min. 2,41 sek. ir tarp 29 dalyvių užėmė ketvirtąją vietą. Kitas Lietuvos atstovas Edvinas Dautartas (1.04,60) liko 22-as ir į finalą nepateko.
2009-06-20

Plaukikai toliau gerino šalies rekordus

Europos plaukimo čempionatas Olandijoje lietuviams pirmadienį baigėsi kvalifikacinėmis varžybomis. Niekam nepavyko patekti į finalą, tačiau buvo pagerinti trys šalies rekordai. Net 3,12 sekundės sau pačiam nuo 2003 metų priklausiusį Lietuvos rekordą pagerino Vytautas Jaunšaitis, 400 m kompleksiniu plaukimu įveikęs per 4 minutes 22,04 sekundes. 13-ąją vietą tarp 24 dalyvių užėmusiam Lietuvos plaukikui iki finalo aštuntuko pritrūko 1,84 sekundės.
2008-03-24

Plaukikai į pusfinalius neprasimušė

Sekmadienį Lietuvos plaukikai Europos plaukimo čempionate Olandijoje neįveikė kvalifikacinių varžybų barjero. Arčiausiai pusfinalio buvo Rolandas Gimbutis. Jis 50 m laisvuoju stiliumi nuplaukė per 23,02 sekundės ir užėmė 21-ąją vietą tarp 56-ių dalyvių. Jam iki pusfinalio pritrūko vos 0,08 sekundės.
2008-03-23

Plaukikai į finalus nepateko

Olandijoje vykstančiame Europos plaukimo čempionate penktadienį 100 m nuotolį laisvuoju stiliumi Paulius Viktoravičius įveikė per 49,93 sekundės ir, pagerinęs asmeninį rekordą 0,05 sek., užėmė 15-ą vietą bei nepateko į finalą. Iki finalinio aštuntuko lietuviui pritrūko 0,76 sekundės. Beje, pirmajame pusfinalio plaukime likęs septintoje vietoje P. Viktoravičius tapo šios rungties pasaulio rekordo liudininku.
2008-03-21

Du plaukikai - pusfinalyje

Olandijoje vykstančiame Europos plaukimo čempionate sėkmingai penktadienį kvalifikacinėse varžybose startavo Raminta Dvariškytė, iškovojusi kelialapį į 200 m plaukimo krūtine pusfinalį bei pirmoji iš Lietuvos merginų įvykdžiusi olimpinį B lygio normatyvą.