rugilė mileišytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rugilė mileišytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rugilė mileišytė“.

Plaukikai pagerino dešimt šalies rekordų

Anykščiuose vykusiame Lietuvos plaukimo trumpajame baseine (25 m) čempionate pagerinta net dešimt šalies rekordų. Net tris Lietuvos rekordus pagerino 21-erių metų Rugilė Mileišytė. Jaunoji plaukikė 50 m plaukimo nugara varžybose distanciją įveikė per 28,95 sek. ir 0,33 sek. pagerino savo pačios rekordą, pasiektą 2005 metais. R. Mileišytė 1,22 sek. pagerino 100 m plaukimo nugara Lietuvos rekordą. Ankstesnį geriausią rezultatą Rugilė buvo pasiekusi 2006 metais.
2009-12-20

Pasaulio plaukimo čempionate Lietuva pagerino tris rekordus!

Italijos sostinėje Romoje vykstančio 13-ojo pasaulio vandens sporto šakų čempionato vyrų 50 m plaukimo nugara atrankos varžybose šeštadienį Vytautas Janušaitis 0,29 sek. pagerino Lietuvos rekordą. 27-erių metų kaunietis distanciją įveikė per 25,24 sek. ir tarp 130 atrankos varžybų dalyvių užėmė 21-ąją vietą. Iki pusfinalio V. Janušaičiui pritrūko 0,23 sek. Ankstesnis Lietuvos rekordas - 25,53 sek. - nuo 2003 metų liepos 27 dienos priklausė Dariui Grigalioniui.
2009-08-01

Urtė Kazakevičiūtė pagerino 30 metų gyvavusį Lietuvos rekordą!

Italijos sostinėje Romoje vykstančio 13-ojo pasaulio vandens sporto šakų čempionato moterų 200 m plaukimo krūtine atrankos varžybose ketvirtadienį Urtė Kazakevičiūtė 0,23 sek. pagerino 30 metų gyvavusį Lietuvos rekordą. 15-metė lietuvė distanciją įveikė per 2 min. 28,13 sek. ir tarp 64 atrankos varžybų dalyvių užėmė 25-ąją vietą. Vienas seniausių Lietuvos rekordų nuo 1979 metų priklausė olimpinei čempionei Linai Kačiušytei.
2009-07-30

Pagerinti net du Lietuvos plaukimo rekordai

Italijos sostinėje Romoje vykstančio 13-ojo pasaulio vandens sporto šakų čempionato moterų 50 m plaukimo nugara atrankos varžybose trečiadienį Lietuvos atstovė Rugilė Mileišytė 0,46 sek. pagerino sau pačiai priklausiusį šalies rekordą. 21-ų metų alytiškė distanciją įveikė per 29,58 sek. Rugilė tarp 133 dalyvių buvo 45-a. R. Mileišytė ankstesnį Lietuvos rekordą – 30,04 sek. – buvo pasiekusi prieš mėnesį.
2009-07-29

Plaukikas G.Titenis pagerino Lietuvos rekordą

Belgrade (Serbija) vykstančių 25-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) vaikinų 100 m plaukimo krūtine pusfinalyje sekmadienį anykštėnas Giedrius Titenis 0,07 sek. pagerino sau pačiam nuo praėjusių metų priklausiusį Lietuvos rekordą. 19-metis lietuvis distanciją įveikė per 1 min. 0,04 sek. ir tarp 16 pusfinalio dalyvių užėmė antrąją vietą. Vietą finale užsitikrinęs G. Titenis nusileido tik serbui Čabai Siladžiui (59,90 sek.
2009-07-06

Lietuvos plaukikės Prancūzijoje pagerino šalies rekordą

Prancūzijos sostinėje vykusio atvirojo Paryžiaus plaukimo čempionato ("Open EDF de Natation") moterų 4x100 m kombinuotoje estafetėje sekmadienį Aistė Dobrovolskaitė, Raminta Dvariškytė, Rugilė Mileišytė ir Gritė Apanavičiūtė pagerino Lietuvos rekordą. Mūsų šalies plaukikės distanciją įveikė per 4 min. 18,78 sek. ir tarp aštuonių ekipų užėmė šeštąją vietą. Vyrų 200 m plaukimo krūtine finale Giedrius Titenis finišavo septintas. 19-metis anykštėnas nuotolį įveikė per 2 min. 17,68 sek.
2009-06-21

Lietuvos plaukikai iškopė į finalus

Prancūzijos sostinėje vykstančiame atvirajame Paryžiaus plaukimo čempionate („Open EDF de Natation“) anykštėnas Giedrius Titenis iškopė į 50 m ir 100 m plaukimo krūtine finalus. Atrankos varžybose 100 m distancijoje šeštadienį 19-metis lietuvis nuotolį įveikė per 1 min. 2,41 sek. ir tarp 29 dalyvių užėmė ketvirtąją vietą. Kitas Lietuvos atstovas Edvinas Dautartas (1.04,60) liko 22-as ir į finalą nepateko.
2009-06-20

Plaukikai toliau gerino šalies rekordus

Europos plaukimo čempionatas Olandijoje lietuviams pirmadienį baigėsi kvalifikacinėmis varžybomis. Niekam nepavyko patekti į finalą, tačiau buvo pagerinti trys šalies rekordai. Net 3,12 sekundės sau pačiam nuo 2003 metų priklausiusį Lietuvos rekordą pagerino Vytautas Jaunšaitis, 400 m kompleksiniu plaukimu įveikęs per 4 minutes 22,04 sekundes. 13-ąją vietą tarp 24 dalyvių užėmusiam Lietuvos plaukikui iki finalo aštuntuko pritrūko 1,84 sekundės.
2008-03-24

Plaukikai į pusfinalius neprasimušė

Sekmadienį Lietuvos plaukikai Europos plaukimo čempionate Olandijoje neįveikė kvalifikacinių varžybų barjero. Arčiausiai pusfinalio buvo Rolandas Gimbutis. Jis 50 m laisvuoju stiliumi nuplaukė per 23,02 sekundės ir užėmė 21-ąją vietą tarp 56-ių dalyvių. Jam iki pusfinalio pritrūko vos 0,08 sekundės.
2008-03-23

V. Janušaitis - vėl pusfinalyje

Olandijoje vykstančiame Europos plaukimo čempionate šeštadienį kvalifikacinių varžybų barjerą įveikė tik vienas iš dešimties startavusių Lietuvos atletų - sekančiame etape 200 m nugara plauks Vytautas Janušaitis. V. Janušaitis distanciją įveikė per 2 minutes 2,56 sekundės ir, įvykdęs olimpinį B lygio normatyvą, užėmė 13-ąją vietą tarp 30 startavusių.