gritė apanavičiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gritė apanavičiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gritė apanavičiūtė“.

Pasaulio plaukimo čempionate Lietuva pagerino tris rekordus!

Italijos sostinėje Romoje vykstančio 13-ojo pasaulio vandens sporto šakų čempionato vyrų 50 m plaukimo nugara atrankos varžybose šeštadienį Vytautas Janušaitis 0,29 sek. pagerino Lietuvos rekordą. 27-erių metų kaunietis distanciją įveikė per 25,24 sek. ir tarp 130 atrankos varžybų dalyvių užėmė 21-ąją vietą. Iki pusfinalio V. Janušaičiui pritrūko 0,23 sek. Ankstesnis Lietuvos rekordas - 25,53 sek. - nuo 2003 metų liepos 27 dienos priklausė Dariui Grigalioniui.
2009-08-01

Plaukikas V. Janušaitis pasaulio čempionate pagerino Lietuvos rekordą

Italijos sostinėje Romoje vykstančio 13-ojo pasaulio vandens sporto šakų čempionato vyrų 100 m plaukimo peteliške atrankos varžybose penktadienį Vytautas Janušaitis 0,14 sek. pagerino Lietuvos rekordą. 27-erių metų kaunietis distanciją įveikė per 52,76 sek. ir tarp 157 atrankos varžybų dalyvių užėmė 46-ąją vietą. 24-erių metų Rimvydas Šalčius pasidalijo 58-59 vietas (53,20 sek.). Beje, pastarajam plaukikui nuo praėjusių metų priklausė ankstenis Lietuvos rekordas.
2009-07-31

Urtė Kazakevičiūtė pagerino 30 metų gyvavusį Lietuvos rekordą!

Italijos sostinėje Romoje vykstančio 13-ojo pasaulio vandens sporto šakų čempionato moterų 200 m plaukimo krūtine atrankos varžybose ketvirtadienį Urtė Kazakevičiūtė 0,23 sek. pagerino 30 metų gyvavusį Lietuvos rekordą. 15-metė lietuvė distanciją įveikė per 2 min. 28,13 sek. ir tarp 64 atrankos varžybų dalyvių užėmė 25-ąją vietą. Vienas seniausių Lietuvos rekordų nuo 1979 metų priklausė olimpinei čempionei Linai Kačiušytei.
2009-07-30

Lietuvos plaukikės Prancūzijoje pagerino šalies rekordą

Prancūzijos sostinėje vykusio atvirojo Paryžiaus plaukimo čempionato ("Open EDF de Natation") moterų 4x100 m kombinuotoje estafetėje sekmadienį Aistė Dobrovolskaitė, Raminta Dvariškytė, Rugilė Mileišytė ir Gritė Apanavičiūtė pagerino Lietuvos rekordą. Mūsų šalies plaukikės distanciją įveikė per 4 min. 18,78 sek. ir tarp aštuonių ekipų užėmė šeštąją vietą. Vyrų 200 m plaukimo krūtine finale Giedrius Titenis finišavo septintas. 19-metis anykštėnas nuotolį įveikė per 2 min. 17,68 sek.
2009-06-21

Lietuvos plaukikai iškopė į finalus

Prancūzijos sostinėje vykstančiame atvirajame Paryžiaus plaukimo čempionate („Open EDF de Natation“) anykštėnas Giedrius Titenis iškopė į 50 m ir 100 m plaukimo krūtine finalus. Atrankos varžybose 100 m distancijoje šeštadienį 19-metis lietuvis nuotolį įveikė per 1 min. 2,41 sek. ir tarp 29 dalyvių užėmė ketvirtąją vietą. Kitas Lietuvos atstovas Edvinas Dautartas (1.04,60) liko 22-as ir į finalą nepateko.
2009-06-20

E. Dautartas pagerino Lietuvos rekordą

Alytuje vykstančio atvirojo Lietuvos plaukimo žiemos čempionato vyrų 50 m plaukimo krūtine rungties finale penktadienį kaunietis Edvinas Dautartas 0,61 sek. pagerino nuo 2007 metų Aurimui Valaičiui priklausiusį Lietuvos rekordą. E. Dautartas distanciją įveikė per 28,03 sek. Per dvi čempionato dienas iš viso išdalinti 26 medalių komplektai. Kartu su Lietuvos plaukikais pirmenybėse varžosi keletas svečių iš Baltarusijos. Atvirasis Lietuvos plaukimo žiemos čempionatas baigiasi šeštadienį.
2009-03-21

Plaukikai toliau gerino šalies rekordus

Europos plaukimo čempionatas Olandijoje lietuviams pirmadienį baigėsi kvalifikacinėmis varžybomis. Niekam nepavyko patekti į finalą, tačiau buvo pagerinti trys šalies rekordai. Net 3,12 sekundės sau pačiam nuo 2003 metų priklausiusį Lietuvos rekordą pagerino Vytautas Jaunšaitis, 400 m kompleksiniu plaukimu įveikęs per 4 minutes 22,04 sekundes. 13-ąją vietą tarp 24 dalyvių užėmusiam Lietuvos plaukikui iki finalo aštuntuko pritrūko 1,84 sekundės.
2008-03-24

Plaukikai į pusfinalius neprasimušė

Sekmadienį Lietuvos plaukikai Europos plaukimo čempionate Olandijoje neįveikė kvalifikacinių varžybų barjero. Arčiausiai pusfinalio buvo Rolandas Gimbutis. Jis 50 m laisvuoju stiliumi nuplaukė per 23,02 sekundės ir užėmė 21-ąją vietą tarp 56-ių dalyvių. Jam iki pusfinalio pritrūko vos 0,08 sekundės.
2008-03-23

V. Janušaitis - pusfinalyje

Olandijoje vykstančiame Europos plaukimo čempionate trečiadienį kvalifikacinėse varžybose Vytautas Janušaitis savo mėgstamiausią 200 m nuotolį kompleksiniu būdu įveikė per 2 minutes 1,59 sekundės ir, užėmęs penktąją vietą, pateko į pusfinalį.
2008-03-19

Lietuvos plaukikų kvartetas - finale

Olandijoje vykstančiame Europos plaukimo čempionate šįvakar dėl medalių kovos Lietuvos vyrų estafetės 4 po 100 m kvartetas - Rolandas Gimbutis, Saulius Binevičius, Paulius Viktoravičius, Vytautas Janušaitis. Kvalifikacinėse varžybose lietuviai distanciją nuplaukę per 3 min. 19,73 sek. tarp dešimties komandų užėmė septintąją vietą. Greičiausiai vyrų estafetėje plaukė Rusijos (3:17,71), Olandijos (3:17,80) ir Švedijos (3:18,11) ekipos.