Įspūdingai žaidęs Jokičius atvedė „Nuggets“ į pergalę

Nikola Jokičiaus vedama Denverio „Nuggets“ įsirašė pirmąją pergalę Vakarų konferencijos atkrintamosiose. Ji namuose 128:109 (31:25, 42:36, 28:26, 27:22) įveikė Portlando „Trail Blazers“ ekipą.

Serijos rezultatas tapo 1:1 ir kitos rungtynės bus žaidžiamos Portlande.

N.Jokičius nugalėtojams pelnė 38 taškus, atkovojo aštuonis kamuolius ir atliko penkis rezultatyvius perdavimus. Jis pataikė 15 metimų iš 20.

Portlando klubui Damianas Lillardas surinko 42 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, jis pataikė devynis tritaškius iš 16.

„Nuggets“ trumpai atsiliko pirmąsias kelias minutes, o po to nuosekliai didino pranašumą. Iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos, kai susikrovė 20 taškų persvarą – 99:79.

Vėliau skirtumas išliko panašus, o ketvirtojo kėlinio viduryje jau buvo aišku, kad Denverio ekipa pergalės iš savo rankų nebeišleis.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 42 (10 rez. perd.), CJ McCollumas 21, Normanas Powellas 15.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 38 (8 atk. kam.), Michaelas Porteris 18, Paulas Millsapas 15, Aaronas Gordonas 13, Facundo Campazzo ir Monte Morrisas po 12.