Milvokio „Bucks“ krepšininkai laimėjo ir antrąsias Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes. Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai namuose 132:98 (46:20, 32:31, 29:27, 25:20) sutriuškino Majamio „Heat“ ir serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 2:0.

Milvokio ekipa į priekį šovė jau nuo pat mačo pradžios. Jau įpusėjus kėliniui jie pirmavo 19:7, o per pirmąsias dvylika minučių į Majamio klubo krepšį įmetė net 46 taškus.

Antrasis kėlinys klostėsi kiek atkakliau, bet vis vien po pertrauos tarp komandų skirtumas išliko stabiliai didelis. „Bucks“ užtikrintai išlaikė žadimo gijas savo rankose ir šventė antrąją pergalę serijoje.

Majamio ekipai tai buvo antra didžiausia nesėkmė atkrintamosiose per visą klubo istoriją.

„Bucks“ mače įmetė 22 tritaškius iš 53 (42 proc.) ir pagerino pataikytų tolimų metimų klubo rekordą atkrintamosiose.

Nugalėtojų gretose geriausiai žaidė klubo lyederis Giannis Antetokounmpo, kuris per 31 minutę pelnė 31 tašką (11/16 dvit., 1/7 trit., 6/7 baud.), atkovojo 13 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą ir padarė dvi klaidas.

Brynas Forbesas nugalėtojams pridėjo 22 taškus.

„Heat“ gretose išsiskyrė Dewayne'as Dedmonas, surinkęs 19 taškų. Goranas Dragičius pridėjo 18.

Komandos žvaigždė Jimmy butletis šįsyk pelnė vos 10 taškų.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 31 (13 atk. kam., 6 rez. perd.), Brynas Forbesas 22, Khrisas Middletonas 17, Patas Connaughtonas 15, Jrue Holiday (15 rez. perd.) ir Bobby Portis po 11.

„Heat“: Dewayne'as Dedmonas 19 (9 atk. kam.), Goranas Dragičius 18 Bamas Adebayo 16, Jimmy Butleris ir Duncanas Robinsonas po 10, Kendrickas Nunnas 9.