Kevinas Durantas surinko trigubą dublį, o Bruklino „Nets“ (42/38) panaikino 21 taško deficitą ir įsirašė pergalę NBA pirmenybėse.

„Nets“ išvykoje 110:98 (25:29, 25:38, 22:15, 38:16) įveikė Niujorko „Knicks“ (35/45).

Niujorko krepšininkai didžiąją rungtynių dalį buvo priekyje – tarp pirmojo ir antrojo kėlinio pelnė 19 taškų be atsako ir susikrovė 13 taškų pranašumą, kuris po pertraukos šoktelėjo iki rekordinio – 71:50.

Vis tik iki kėlinio pabaigos „Nets“ šį atsilikimą aptirpdė iki dešimties, o lemiamą ketvirtį pradėjo atkarpą 15:2 ir išsiveržė į priekį.

Likus žaisti keturias minutes K. Durantas dvitaškiu išvedė „Nets“ į priekį, o netrukus Sethas Curry ir Patty Millsas tritaškiais įtvirtino svečių pergalę.

Po šios pergalės „Nets“ sustiprino šansus užimti septintąją vietą reguliariame sezone – norint ją pasiekti, sezoną reikia pabaigti pergalėmis prieš Klivlando „Cavaliers“ ir Indianos „Pacers“.

Nugalėtojams K. Durantas pelnė 32 taškus (9/12 dvit., 2/10 trit., 8/9 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Vien per antrą mačo pusę jis surinko 23 taškus.

„Knicks“: A. Burksas 24, RJ Barrettas 23, O. Toppinas 19, J. Simsas 10 (13 atk. kam.).

„Nets“: K. Durantas 32 (11 rez. perd., 10 atk. kam.), K. Irvingas 24 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), S. Curry ir P. Millsas po 15.