Pergalę Eurolygoje pasiekė Berlyno ALBA (12/15) krepšininkai, kuriems tai buvo trečiasis laimėtas mačas iš paskutinių keturių.

Vokietijos klubas namuose 87:78 (28:13, 16:27, 25:15, 18:23) susitvarkė su Atėnų „Panathinaikos“ (8/19) komanda.

Aikštės šeimininkai varžovui stipriai smogė pirmojo kėlinio pabaigoje, kai surengė spurtą 9-0 ir pirmą kartą susitikime šovė į priekį dviženkliu skirtumu (28:13).

Nors antrajame ketvirtyje svečiams pavyko gerokai sumažinti atsilikimą (42:40), tačiau po didžiosios pertraukos vėl dviženklį atstumą atkūręs Vokietijos klubas pergalės iš rankų jau nepaleido (85:71).

Rungtynių pabaigoje „Panathinaikos“ dar kiek pataisė savo situaciją, tačiau intriga atkurta jau nebuvo – 87:78.

Tai naudinga graikų nesėkmė Kauno „Žalgiriui“. Jei Atėnų ekipa pralaimės ir paskutines reguliaraus sezono rungtynes, kauniečiai neliks paskutinei turnyro lentelėje.

ALBA: Oscaras Da Silva 16 (5/10 dvit., 2/3 trit.), Christas Koumadje 12 (8 atk. kam.), Yovelas Zoosmanas (3/4 trit.), Maodo Lo 11 (7 rez. perd.) ir Malte Delow po 11, Tamiras Blattas 9.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 27 (8/11 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), Ioannis Papapetrou 15, Okaro White‘as 12, Darylas Maconas Jr. 6, Vasilis Kavvadas 5.