Ketvirtąją pergalę per paskutinius penkis mačus Eurolygoje iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ (16/11) krepšininkai.

Turnyro nugalėtojai namuose 81:76 (28:21, 16:18, 23:23, 14:14) įveikė Miuncheno „Bayern“ (13/14) komandą, kuriai tai buvo penktoji nesėkmės per pastaruosius šešis susitikimus.

Aikštės šeimininkai sėkmingiau tvarkėsi rungtynių pradžioje. Pirmajame kėlinyje jie įgijo 9 taškų, o antrajame pranašumo didino iki dviženklio (35:23).

Dar ketvirtajame kėlinyje skirtumas išliko dviženklis (79:69), tačiau galiausiai vokiečiai kilo į šturmą. Jie pelnė šešis taškus be atsako ir sparčiai tirpdė deficitą (79:75).

Visgi, likus 24 sekundėms Shane‘as Larkinas realizavo abu baudų metimus ir įtvirtino turkų pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 81:76.

Priminsime, kad abi ekipos jau yra užsitikrinusios vietas atkrintamosiose varžybose. Po šio mačo tapo aišku, kad „Bayern“ nepakils iš aštuntosios pozicijos ir ketvirtfinalyje iki trijų pergalių kovos su Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 20 (5/5 dvit., 1/7 trit., 7/7 baud., 9 išpr. praž., 26 n. b.), Adrienas Moermanas 17 (3/4 trit.), Krunoslavas Simonas 13, Bryantas Dunstonas 10 (7 atk. kam.), Tiboras Pleissas 9.

„Bayern“: Augustine‘as Rubitas 15 (4/7 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), Zanas Markas Sisko 11 (3/3 trit., 5 rez. perd.), Darrunas Hilliardas 9, Deshaunas Thomasas ir Vladimiras Lučičius po 8.