Serbijos rinktinė tapo A grupės nugalėtoja Tokijo olimpinių žaidynių atrankos turnyre. Ji Belgrade 83:76 (22:16, 23:18, 22:28, 16:14) įveikė Filipinų nacionalinę komandą.

Nesustabdomas buvo Bobanas Marjanovičius, kuris pelnė 25 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. Centras pataikė 12 metimų iš 18.

Serbija trečiajame kėlinyje pirmavo 16 taškų, tačiau rungtynių ramiai pabaigti negalėjo.

37 žaidimo minutę Filipinų rinktinė išsiveržė į priekį, bet tada B.Marjanovičius pelnė keturis taškus iš eilės ir šeimininkai trapų pranašumą išlaikė iki mačo pabaigos.

Filipinai rytoj dar susitiks su Dominikos Respublika.

Serbija: Bobanas Marjanovičius 25 (10 atk. kam.), Ognjenas Dobričius 16, Milošas Teodosičius 13, Danilo  Andjušičius 12.

Filipinai: Kakou Kouame 17, Jodanas Headingas 13, Justine Baltazaras ir Kai Zachary Sotto po 10.