Klaipėdos „Neptūnas“ (27/7) pasiekė septintąją pergalę iš eilės „Betsafe–LKL“ ir išvykoje be trečiajame kėlinyje aikštę palikusio Kazio Maksvyčio 75:68 (23:21, 14:7, 17:21, 21:19) palaužė Prienų „Skycop“ (13/21).

K. Maksvytis vadovavimą anksti baigė dėl dviejų iš eilės už emocijas gautų techninių pražangų.

Kuomet antrajame kėlinyje „Skycop“ puolimas stipriai strigo, tuo pasinaudojęs „Neptūnas“ įgavo dviženklę persvarą – 37:25. Vis tik po ilgosios pertraukos šeimininkai spurtavo: po kelių tolimų metimų ir Žygimanto Janavičiaus lyderystės „Skycop“ jau buvo persvėrusi rezultatą – 38:37.

Deividas Gailius tritaškiais gaivino „Neptūną“, tačiau netrukus klaipėdiečiai liko be vyriausiojo trenerio. Kazys Maksvytis iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms buvo išvarytas iš aikštės, gavęs dvi iš eilės technines pražangas.

Nors į paskutinį ketvirtį „Neptūnas“ keliavo pirmaudamas, o netrukus persvarą vėl išaugino iki dešimties taškų (61:51), „Skycop“ paruošė tritaškių ataką: juos pataikė Arnas Labuckas ir Gintaras Leonavičius. Pastarasis antruoju savo metimu kėlinyje jau išvedė į priekį šeimininkus – 63:61.

Vis tik kuomet jo metimai ėmė skrieti pro šalį, „Neptūnas“ kilo ir išnaudojęs baudų metimus bei L.Williamso tritaškį jau pirmavo 70:65. Liko 77 sek., o likusią intrigą naikino svečių išnaudoti lengvi taškai po varžovų pražangų, tarp kurių atsidūrė dvi techninės, skirtos Darjušui Lavrinovičiui. Jis taip pat mačą baigė likus 52 sek. iki jo pabaigos.

Abiem ekipoms dar lieka po du mačus reguliariajame „Betsafe–LKL“ sezone. Antroje pozicijoje esantis „Neptūnas“ susitiks su „Šiauliais“ ir Kauno „Žalgiriu“, o septintoje vietoje liekantis „Skycop“ kovos su Vilniaus „Rytu“ ir Panevėlio „Lietkabeliu“.