Trečiadienį Čempionų lygoje lijo įvarčiais. Anglijoje įtampa pasiekė aukščiausią tašką, kai „Manchester City“ atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse namuose šventė pergalę 4:3, tačiau į pusfinalį bendru rezultatu 4:4 pateko Londono „Tottenham”.

Čempionų lyga „Etihad“ stadione prasidėjo beprotišku ritmu. Sužaidus 21 minutę „Manchester City“ jau pirmavo 3:2. Tai buvo greičiausi penki mačo įvarčiai Čempionų lygos istorijoje.

Įvarčių karuselę ketvirtąją rungtynių minutę užvedė Raheemas Sterlingas, kuris puikiu tolimu smūgiu išvedė į priekį šeimininkus ir išlygino serijos rezultatą. Tačiau Mančesterio gerbėjų šėliones tribūnose po kelių minučių nutraukė Heungas-Minas Sonas, kuris įmušė du įvarčius per tris minutes.

Pirma, puolėjas iš Pietų Korėjos pasiuntė kamuolį į vartų vidurį ir paliko Hugo Llorisą bejėgiškai gulėti. Mančesterio klubo gynėjai akivaizdžiai nesugebėjo atsigauti, kai buvo antrą kartą išmaudyti ir kamuolys vėl atsidūrė tinkle.

Būtent pietų korėjiečio įvartis atnešė „Tottenham“ pergalę pirmose ketvirtfinalio rungtynėse.

Tačiau „Manchester City“ nesudėjo ginklų ir jau vienuoliktą minutę rezultatas buvo lygus 2:2. Bernardo Silva po rikošeto išlygino rezultatą. Dar po dešimties minučių R.Sterlingas pelnė dublį, kai jam budint šalia vartų perdavimo nepagailėjo Kevinas de Bruyne.

„Manchester City“ pirmą kartą šioje serijoje išsiveržė į priekį 59 minutę, kai žaibiškoje atakoje puikiai finišavo Sergio Aguero. Argentiniečiui jau trečią rezultatyvų perdavimą šiose rungtynėse paserviravo Kevinas de Bruyne.

Lemiamą įvartį šioje serijoje įmušė po keitimo pasirodęs Fernando Llorente, kuris po kampinio klubu nukreipė kamuolį į vartus ir suteikė pranašumą „Tottenham“ ekipai. VAR technologija dar buvo patikrinta, ar ispanas nesinaudojo ranka.

Jau per pridėtą rungtynių laiką įvartį įmušė ir atrodė Mančesterio klubą išgelbėjo R.Sterlingas, bet VAR greitai nustatė nuošalę ir įvartis nebuvo įskaitytas.

Antrojo kėlinio pradžioje serijos didvyris Heungas-Minas Sonas gavo geltonę kortelę ir turės praleisti pirmas pusfinalio rungtynes su Amsterdamo „Ajax“.

„Tottenham“ klubas priverstas verstis be savo lyderio, traumą patyrusio Harry Kane'o.

Pusfinalyje „Tottenham Hotspur“ susikaus su pasakiškai rungtyniaujančia Amsterdamo „Ajax“ komanda, kuri iš turnyro pašalino Turino „Juventus“.