Antradienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje tęsėsi 32-asis turas. Kiek netikėtą ir skaudų pralaimėjimą patyrė įspūdingą formą iki šiol demonstravęs „Manchester United“ klubas, kovojantis dėl vietos lentelės „ketvirtuke“.

„Man Utd“ išvykoje įmušė pirmieji, bet galiausiai 1:2 (1:1) turėjo pripažinti „Wolverhampton Wanderers“ pranašumą.

Įtempta ir atkakli dvikova artėjo lygiųjų link, bet tuomet 77-ą minutę po kuriozinės situacijos ir smūgio, panašesnio į perdavimą, „Man Utd“ gynėjas Chrisas Smallingas kamuolį ranka nukreipė į savo vartus.

Net jei ir kamuolys nebūtų kirtęs vartų linijos, rungtynių teisėjas neabejotinai skirtų 11 metrų baudinį.

57-ą minutę iš aikštės buvo išvarytas antrą geltoną kortelę per penkias minutes gavęs Ashley Youngas.

Pirmąjį įvartį 13-ą minutę pelnė Scottas McTominay'us (1:0), bet persvaros „Raudoniesiems velniams“ ilgai išsaugoti nepavyko.

25-ą minutę šeimininkų gretose pasižymėjo Diogo Jota (1:1) ir nuo tos akimirkos beveik valandą aikštėje vyravo kova be šimtaprocentinių progų pasižymėti.

Vis tik, galiausiai pergalę iškovojo šį sezoną visą „Premier“ lygą stebinantys „Wolves“.

Po 32-ojo turo „Man Utd“ su 61 tašku rikiuojasi 5-oje vietoje, „Wolves“ užima 7-ą vietą ir turi 47 taškus.