5
Novakas Džokovičius (nuotr. SCANPIX)

Tenisninkas Novakas Džokovičius pastaruoju metu turi kuo džiaugtis. Traumų šleifą už nugaros palikęs serbas savaitgalį laimėjo „Australian Open“ varžybas.

5

Finale 31-erių N.Džokovičius gana lengvai 6:3, 6:2, 6:3 nugalėjo Roger Federerį. Tai buvo 15 N.Džokovičiaus laimėtas didžiojo kirčio („Grand Slam“) turnyras per karjerą.

Kartu tai trečias iš eilės „Grand Slam“ titulas jam. 2018 metais N.Džokovičius triumfavo „US Open“ ir Vimbledone.

Po triumfo Melburne serbas spaudos konferencijoje neslėpė geros nuotaikos. Kai visiems puikiai pažįstamas žurnalistas iš Italijos užduodamas klausimą pradėjo skaičiuoti tenisininko titulus, šis nesusilaikė.

„Visai neblogai“, – bandydamas pamėgdžioti itališką akcentą atsakė N.Džokovičius, priversdamas juoktis visus spaudos konferencijos kambaryje esančius žmones.

Tenisininkas tą darė visiškai nepiktai ir kartu su žurnalistu pasijuokė iš situacijos.