Puikią sportinę formą demonstruojantis D.J. Seeley ir vėl buvo pagrindinis Vilniaus „Ryto“ (11/4) ginklas pergalingose rungtynėse. Namuose rungtyniavę vilniečiai įrašė Alytaus „Dzūkijai“ (5/10) ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės.

Po ilgosios pertraukos pabėgę šalies vicečempionai 89:79 (24:18; 23:22; 25:16; 17:23) įveikė svečius iš Alytaus.

Kiek mažiau negu 18 minučių rungtyniavęs D.J. Seeley pelnė 19 taškų ir surinko 27 naudingumo balus. Jam puikiai talkino 13 taškų surinkęs Eimantas Bendžius bei 11 pridėjęs Dominique‘as Suttonas.

„Dzūkijos“ gretose išsiskyrė 17 taškų surinkęs Kendrickas Brownas ir 13 pridėjęs Egidijus Dimša.

Vilniečiai rungtynes pradėjo kiek geriau (22:15), tačiau antrajam kėliniu persiritus į antrąją pusę dzūkai sugebėjo išsiveržti į priekį – 34:32. Vis dėlto 6:0 spurtas ketvirčio pabaigoje leido „Rytui“ turėti septynių taškų pranašumą po dviejų kėlinių (47:40).

„Rytas“ po ilgosios pertraukos greitai įgavo dviženklį pranašumą, o trečiojo kėlinio pabaigoje surengtas spurtas 12:4 leido aikštės šeimininkams prieš paskutines 10 minučių pirmauti 72:56.

Lemiamo ketvirčio metu „Rytas“ pradėjo triuškinti varžovus iš Alytaus (79:56), tačiau paskutines jėgas sukaupę dzūkai greit sušvelnino atsilikimą iki 10 taškų – 76:86. Vis dėlto „Dzūkija“ intrigos atkurti nespėjo ir buvo priversta pripažinti jau dešimtąjį sezono pralaimėjimą.