LeBrono Jameso ir Derricko Rose'o taškų lenktynėse po atkaklios kovos nugalėjo Los Andželo „Lakers“ (5/6).

Los Andžele vykusi įtempta dvikova baigėsi šeimininkų pergale 114:110 (30:32, 35:35, 21:21, 28:22) prieš Minesotos „Timberwolves“ (4/8) ekipą.

Po pirmų dviejų taškas į tašką vykusių kėlinių „Timberwolves“ buvo priekyje 67:65. Vėliau iniciatyvą perėmė „Lakers“ ir likus žaisti dvi minutes pirmavo 108:104. Tiesa, kai jau atrodė, kad L. Jameso kariauna švęs pergalę, prabilo šiame sezone puikia formą demonstruojantis Derrickas Rose'as.

Jis pelnė du tritaškius iš eilės (viso pataikė 7) ir grąžino rungtynių intrigą. Tiesa, tai buvo viskas, ką Minesotos komanda spėjo pelnyti per lemiamas akimirkas ir šeimininkai, atsakę 6 taškais, šventė penktąją pergalę.

Vos prieš kelias dienas D. Rose'as pelnė rekordinį 51 tašką, o ši naktis jam taip pat susiklostė ypač sėkmingai. Jis surinko 31, tačiau prametė lemiamu galėjusį tapti metimą likus žaisti vos kelias sekundes.

„Timberwolves“: Derrickas Rose‘as 31 (7/9 tritaškių), Jimmy Butleris 24, Andrew Wigginsas 19, Tajus Gibsonas 16.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 24 (10 atk. kam.) Kyle‘as Kuzma ir Joshas Hartas po 21, Brandonas Ingramas 20.