Sekmadienio vakarą Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe-LKL) Kauno „Žalgiris” (8-1) iškovojo lengvą pergalę prieš „Šiaulius” (0-9). Antano Sireikos auklėtiniams tai buvo devintoji nesėkmė iš eilės.

Šiauliuose vykusi dvikova baigėsi triuškinančia svečių pergale rezultatu 93:68 (25:16, 14:20, 31:19, 23:13).

A. Sireikos vadovaujama komanda kovėsi du kėlinius (39:36), tačiau visiškai subyrėjo trečiajame, kai pralaimėjo atkarpą 0:15. Kėlinį šeimininkai pralaimėjo 12 taškų skirtumu ir tapo aišku, kad pirmosios pergalės dar teks palaukti.

Ketvirtojo kėlinio metu komandas skyrė daugiau nei 20 taškų ir intrigos nebeliko. Žalgiriečiai bandė naujus derinius, Šarūnas Jasikevičius leido pailsėti ekipos lyderiams ir „Žalgiris” šventė pergalę 25 taškų skirtumu.

„Šiauliai“: Benas Griciūnas 12, Evaldas Šaulys 11, Arminas Urbutis ir Karolis Lukošiūnas – po 10.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas ir Aaronas White'as – po 12, Laurynas Birutis 11, Marius Grigonis 10.