Klaipėdos „Neptūno“ (0-1) krepšininkai kontroliavo rungtynių situaciją tris kėlinius, bet subyrėjo per paskutines dešimt minučių ir FIBA Čempionų lygos sezoną pradėjo pralaimėjimu Italijoje.

D grupės rungtynėse Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje 78:83 (19:10, 14:14, 21:19, 15:26, 9:14) nusileido Bolonijos „Virtus“ (1-0).

Prieš paskutinį ketvirtį klaipėdiečiai buvo susikrovę dviženklę 11 taškų persvarą, bet visą ją iššvaistė per penkias minutes.

Vis tik kėlinio pabaigoje svečiai sugebėjo mobilizuotis ir paskutinę dviejų minučių atkarpą laimėję 5:0 išplėšė pratęsimą. Tačiau jame Bolonijos krepšininkai galutinai įrodė savo pranašumą.

„Neptūnas“ šiose rungtynėse pataikė vos du tolimus metimus iš dešimties. Abu juos įsmeigė veteranas Tomas Delininkaitis.

Puikų mačą sužaidė Jerai Grantas, surinkęs solidų dvigubą dublį - 21 taškas, 12 atkovotų kamuolių.

„Neptūnas“: Jerai Grantas 21 (8/12 dvit., 12 atk. kam., 29 n.b.), Kyle’as Weaveris 12 (5/13 dvit.), Osvaldas Olisevičius 10, Tomas Delininkaitis 9, Kyle’as Weaveris (4/11 dvit.) ir Laimonas Kisielius po 8, Simas Galdikas 7,, Gytis Masiulis ir Lorenzo Williamsas po 5 (2/8 met.), Paulius Dambrauskas 0 (0/4 dvit.).

„Virtus“: K. Punteris 27 (7/12 dvit., 2/5 trit., 7/10 baud.), D. Cournoohas 11, D. Kravičius 10, A. M’Baey 9.