Vėlyvą trečiadienio vakarą sužaistos keturios šešto turo Ispanijos „La Liga“ rungtynės.

Pirmą pralaimėjimą čempionate patyrė „Barcelona“ futbolininkai išvykoje 1:2 nusileidę „Leganes“ vienuolikei.

Svečiai pirmavo po Philippe Coutinho (12 min.) įvarčio, tačiau antro kėlinio pradžioje „Leganes“ per vieną minutę sudaužė „Barcelona“ klubą.

Aikštelės šeimininkų gretose pelnytais įvarčiais prabilo Nabilas El Zharas (52 min.) ir Oscaras (53 min.).

Proga tapti vienvaldžiu pirmenybių lyderiu nepasinaudojo Madrido „Real“.

Karališkasis klubas nę iš tolo neprilygo dar neseniai Lietuvoje buvusiai „Sevilla“ – 0:3.

Nugalėtojams įvarčius mušė Andre Silva (17 min. ir 21 min.) ir Wissamas Ben Yedder (39 min.).

Nepaisant patirtų pralaimėjimą, po 13 taškų turintys „Barcelona“ ir „Real“ klubai užima dvi pirmąsias vietas „La Liga“ turnyro lentelėje.