31
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Portugalas Cristiano Ronaldo niekaip neatidaro įvarčių sąskaitos vilkėdamas Turino „Juventus“ komandos marškinėlius, tačiau tai kol kas netrukdo Italijos čempionams skinti pergalių.

31

„Juventus“ trečiajame Italijos „Serie A“ ture išvykoje 2:1 (1:1) įveikė „Parma“.

Svečius į priekį jau antrą rungtynių minutę išvedė Mario Mandžukičius. Rezultatą 33 min. lygino Gervinho, bet paskutinis žodis priklausė „Juventus“. 58-ąją minutę pasižymėjo Blaise’as Matuidi.

C.Ronaldo ir vėl žaidė visas rungtynes, bet trečią kartą iš eilės nesugebėjo pelnyti įvarčio.

Be kluptelėjimų žygiuojanti „Juventus“ išliko lygos viršuje, tuo tarpu „Parma“ turi vos tašką ir žengia keturiolikta.

Kitose šeštadienio rungtynėse pirmą pergalę įsirašė Milano „Inter“, kuris 3:0 sutriuškino „Bologna“. Įvarčius mušė Radja Nainggolanas (67 min.), Antonio Candreva (82 min.) ir Ivanas Perišičius (85 min.).