18
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Londono „Chelsea“ futbolininkai tęsia puikią sezono pradžią – Maurizio Sarri auklėtiniai namie 2:0 (0:0) palaužė „Bournemouth“ ir įsirašė ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų.

18

Pagal taškus „Chelsea“ susilygino su „Liverpool“ ir žengia Anglijos „Premier“ lygos viršūnėje. „Bournemouth“ tai buvo pirmas pralaimėjimas.

„Chelsea“ ilgą laiką kankinosi ir strigo tankioje varžovų gynyboje, kurią pralaužė tik 72-ąją minutę, kai pasižymėjo po keitimo pasirodęs Pedro.

Po šio įvarčio „Chelsea“ atrado vis daugiau skylių varžovų žaidime ir Edenas Hazardas 85-ąją minutę pridėjo antrą įvartį.