NBA čempionė „Golden State Warriors“ NBA Vakarų konferencijos finalą pradėjo pergale svečiuose 119:106 (29:30, 27:26, 31:24, 32:26) prieš Hjustono „Rockets“ krepšininkus.

„Warriors“ serijoje iki keturių pergalių perėmė namų aikštės pranašumą ir išsiveržė į priekį 1-0. Antrosios rungtynės taip pat vyks Hjustone.

Tai buvo pirmasis kartas nuo 2014 metų, kuomet „Warriors“ atkrintamųjų varžybų seriją pradėjo išvykoje.

NBA čempionai į priekį šovė trečiajame kėlinyje. Jo pradžioje rezultatas dar buvo lygus, tačiau tuomet „Warriors“ spurtavo 27:14 ir susikrovė 13 taškų pranašumą (85:72).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Rockets“ krepšininkams pavyko priartėti iki 2 taškų (85:87), tačiau iškart gavo „Warriors“ atsaką 12:2 ir svečiai vėl nutolo (99:87). Dviženklę persvarą „Warriors“ išlaikė iki mačo pabaigos.

Rungtynėse netrūko emocijų. Jau mačo pradžioje kilo aistros tarp Jameso Hardeno ir Draymondo Greeno, o kiek vėliau Chrisas Paulas koja įtrenkė Durantui.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 41 (5/9 trit., 7 rez. perd.), Chrisas Paulas 23 (11 atk. kam.), Ericas Gordonas 15, Clintas Capela 12.

„Warriors“: Kevinas Durantas 37 (11/21 dvit., 3/6 trit., 6/6 baudos), Klay Thompsonas 28, Stephenas Curry 18 (8 rez. perd.), Andre Iguodala 11.