24
„Pelicans“ – „Warriors“ rungtynių akimirka (nuotr. SCANPIX)

Svarbią pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose iškovojo Oklando „Golden State Warriors“ ekipa, kuri išvykoje 118:92 (37:22, 24:32, 33:19, 24:19) nugalėjo Naujojo Orleano „Pelicans“ klubą.

24

Penktoji serijos akistata vyks „Golden State Warriors“ aikštėje.

Pirmąsias rungtynes Naujajame Orleane „Warriors“ pralaimėjo 19 taškų skirtumu, tačiau šįkart nuo pat pradžių parodė savo jėgą – jau pirmajame kėlinyje pirmavo 18 taškų atstumu (28:10).

Antrajame kėlinyje „Pelicans“ priartėjo iki 4 taškų, bet po ilgosios pertraukos lygos čempionai spurtavo 26:8 ir susikrovė 23 taškų pranašumą (89:66), kuris šeimininkams buvo per didelis.

Šeimininkai itin netaikliai atakavo krepšį. Iš žaidimo jie įmetė vos 36 procentus metimų (32/88), o iš tolimos distancijos realizavo 4 metimus iš 26.

„Pelicans“: Anthony Davisas 26 (12 atk. kam., 6 kl.), E’Twaunas Moore’as 20, Jrue Holiday 19 (7 atk. kam.), Ianas Clarkas 11.

„Warriors“: Kevinas Durantas 38 (15/27 metimai, 9 atk. kam., 5 rez. perd.), Stephenas Curry 23, Klay Thompsonas 13 (7 atk. kam.), Quinnas Cookas 12 (5/5 dvit.), Draymondas Greenas 8 (9 atk. kam., 9 rez. perd., 4 per. kam., 2 bl.).