20
Didysis trejetas atsidūrė ant bedugnės krašto (nuotr. SCANPIX)

Paulą George'ą ir Carmelo Anthony į komandą praėjusią vasarą prisišaukusi Oklahomos „Thunder“ artėja prie to, kad sezonas ekipai baigtųsi jau pirmajame atkrintamųjų varžybų etape.

20

Russello Westbrooko diriguojama ekipa išvykoje 96:113 (30:24, 22:34, 21:32, 23:23) nusileido Jutos „Jazz“ bei serijoje iki keturių pergalių atsilieka 1-3.

„Jazz“ ekipą į pergalę vėl vedė naujokas Donovanas Mitchellas. 21-erių įžaidėjas pelnė 33 taškus, atkovojo 7 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Pirmametis šioje serijoje vidutiniškai renka net po 27,5 taško.

Geriausias karjeros rungtynes atkrintamosiose varžybose sužaidė vasarą su Kauno „Žalgiriu“ kontraktą sudaręs, tačiau taip ekipoje ir nedebiutavęs Royce'as O'Neale'as.

Puolėjas šiąnakt per 20 minučių pelnė 10 taškų (1/2 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.) bei atkovojo 9 kamuolius.

Antrojo kėlinio pabaigoje Joe Inglesas per 76 sekundes pataikė tris tritaškius iš eilės, o į ilgąją pertrauką aikštelės šeimininkai nusinešė 6 taškų persvarą (58:52).

Trečiajame ketvirtyje australas įsūdė savo ketvirtąjį tolimą metimą, kuris paženklino rekordinį 21 taško (87:66) šeimininkų pranašumą.

Dvikovoje netrūko emocijų ir grubaus žaidimo. Ketvirtajame kėlinyje po susistumdymo iš aikštelės buvo išvarytas Jutos puolėjas Jae Crowderis.

„Thunder“ šiame susitikime pataikė vos 5 tritaškius 26 (16 proc.), tuo metu „Jazz“ į varžovų krepšį įmetė 12 tolimų metimų iš 34 (35,3 proc.).

Aikštelės šeimininkai atliko 21 rezultatyvų perdavimą, kai svečiai iš Oklahomos – 10.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 33, Joe Inglesas 20, Rudy Gobertas 16, Ricky Rubio (7 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Derrickas Favorsas po 13.

„Thunder“: Paulas George'as 32, Russellas Westbrookas 23 (14 atk. kam.), Carmelo Anthony 11 (0/6 trit.), Stevenas Adamsas 9.