Eurolyga paskelbė gražiausių kovo mėnesio perdavimų dešimtuką. Į jį pateko ir Kauno „Žalgirio“ krepšininkų ataka.

Vasilije Micičiaus perdavimas užėmė aštuntąją vietą. Išpuolį dėjimu baigė Aaronas White’as. Po šios atakos „Žalgiris“ trečiojo kėlinio pabaigoje namie pirmavo 58:52, bet rungtynes Stambulo „Fenerbahče“ pralaimėjo 78:85.

Į dešimtuką pateko dar vienas mačo epizodas – ketvirtajame kėlinyje rezultatą persvėrusi Nikolos Kaliničiaus ir Jano Vesely ataka. Ji įvertinta ketvirtąja pozicija.

Laipteliu aukščiau už „Žalgirio“ išpuolį – Luko Lekavičiaus pradėtas greitas Atėnų „Panathinaikos“ išpuolis.

Pirmoji vieta atiteko kitam „Panathinaikos“ pasirodymui – Nicko Calathes perdavimui Chrisui Singletonui rungtynėse su Belgrado „Crvena Zvezda“.