8
Toronto „Raptors“ – Klivlando „Cavaliers“ 102:109 (nuotr. SCANPIX)

NBA pirmenybėse blogiausiu įmanomu sezono metu į giliausią žaidybinę duobę šiais metais krito Toronto „Raptors“ (55-22) ekipa.

8

Kanados klubas šiąnakt svečiuose 106:112 (24:28, 28:32, 26:26, 28:26) nusileido Klivlando „Cavaliers“ (48-30) krepšininkams ir patyrė jau penktąją nesėkmę per pastarąsias aštuonerias rungtynes.

Galutinis dvikovos rezultatas toli gražu neatspindėjo susitikimo eigos.

Didžiąją rungtynių dalį dviženkliu skirtumu pirmavę šeimininkai iki pagrindinio laiko pabaigos likus kiek mažiau nei dviem minutėms pirmavo 106:92, o laikinai „Cavaliers“ stratego postą užimantis Larry Drew šioje situacijoje nusprendė į aikštę įleisti rezervinius ekipos krepšininkus.

Valančiūnas per 22 minutes pelnė 17 taškų (8/14 dvit., 0/1 trit., 1/1 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir surinko 20 naudingumo balų.

Lietuvis buvo naudingiausias „Raptors“ žaidėjas, o pagal rezultatyvumą nusileido tik 19 taškų pelniusiam DeMarui DeRozanui.

Visgi uteniškis visai nepakilo nuo suolo ketvirtajame kėlinyje. Paskutinį kartą aikštėje šiose rungtynėse jis buvo iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 5 minutėms.

Raptors“ išliko pirmoje Rytų konferencijos vietoje, o antroje pozicijoje esanti Bostono „Celtics“ turi 2 laimėjimais mačiau.

Būtent šios dvi komandos tarpusavyje susikaus artėjančiame mače. Tuo metu „Cavs“ nuo antros vietos atsilieka 5 pergalėmis.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 27 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Jose Manuelis Calderonas 19 (3/5 trit.), Kevinas Love’as 18 (4/6 trit., 15 atk. kam.), Rodney Hoodas 17, Jeffas Greenas 12.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 19 (7/11 dvit., 7 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 17 (8/14 dvit., 10 atk. kam.), Serge’as Ibaka 16 (12 atk. kam.), Pascalis Siakamas 10, Fredas VanVleetas 9 (6 rez. perd.).