Panevėžio „Lietkabelis“ (18-10) dominavo po krepšiais ir galingo aukštaūgių žaidimo dėka ketvirtąjį „Betsafe-LKL“ ratą pradėjo pergale.

Ramūno Butauto auklėtiniai išvykoje 91:76 (25:18, 18:16, 23:21, 25:21) nugalėjo dėl išlikimo lygoje kovojantį Prienų-Birštono „Vytautą“ (5-23) ir nutraukė 8 pralaimėjimų išvykose seriją.

Panevėžiečiai taip pat praktiškai neutralizavo brolius Ballus.

Jauniausiasis LaMelo galimybę gavo tik pačioje rungtynių pabaigoje, tačiau per 4 minutes spėjo pelnyti 5 taškus (1/1 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atlikti 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkti 6 naudingumo balus.

Jo brolis LiAngelo per 21 minutę tesukrapštė 3 taškus (0/3 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 0/2 baudų metimų), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko -2 naudingumo balus.

Svečiai reikalus sutvarkė po ilgosios pertraukos. Dominikas Mavra ir Vaidas Čepukaitis pataikė po dvitaškį, tritaškį atseikėjo Simas Jasaitis, o spurtą 9:0 užbaigė Luko Aukštikalnio dėjimas, leidęs „Lietkabeliui“ įgyti 17 taškų persvarą (54:37).

Per likusį rungtynių laiką „Vytautas“ kelis kartus sugebėjo sumažinti deficitą iki dešimties taškų, tačiau sėkmingiau sužaisdavę panevėžiečiai vėl įgydavo solidesnį pranašumą ir ramiai užbaigė rungtynes.

Šiame mače į „Vytauto“ rikiuotę sugrįžo Denisas Lukašovas, kurį laiką negalėjęs rungtyniauti dėl įplyšusių čiurnos raiščių.

„Lietkabelis“: Vaidas Čepukaitis 16 (8 atk. kam., 5 kld.), Darjušas Lavrinovičius 14 (9 atk. kam.), Kšištofas Lavrinovičius 13 (8 atk. kam.), Lukas Aukštikalnis 9.

„Vytautas“: Eigirdas Žukauskas 14, Egidijus Dimša 12, Rashaunas Broadusas 11 (4/11 metimai), Regimantas Miniotas 8.