Eimantas Bendžius sužaidė nuostabias rungtynes, tačiau solidus lietuvio pasirodymas Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ (10-12) komandai sėkmės Ispanijos krepšinio čempionate negarantavo.

Kevirtajame kėlinyje užsitrigę ir tik 5 taškus pelnę Moncho Fernandezo auklėtiniai Las Palme 64:82 (16:24, 18:24, 25:17, 5:17) pralaimėjo vietos „Herbalife Gran Canaria“ (13-9) ekipai, laimėjusiai penktą kartą iš eilės.

Lietuvos rinktinės puolėjas mačą pradėjo starto penkete, aikštėje praleido 27 minutes, pelnė 21 tašką (4/4 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

Bendžiaus klubas Ispanijos krepšinio čempionate užima 11-ą vietą.

„Herbalife Gran Canaria“: Luke'as Fischeris ir Albertas Oliveris – po 10, Ondrejus Balvinas ir Pablo Aguilaras – po 9.

„Monbus Obradoiro“: Eimantas Bendžius 21, Benas Simonsas 11, Artiomas Pustovijus 6.