26
Anglijos „Premier“ lygoje susitiko „Manchester United“ ir „Chelsea“ (nuotr. SCANPIX)

Centrinėje 28-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo dvikovoje „Manchester United“ futbolininkai namie 2:1 (1:1) palaužė duobėje esantį Londono „Chelsea“ klubą.

26

Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai po greitos kontraatakos galingu smūgiu pasižymėjo Willianas (32 min.).

Tačiau šeimininkai netrukus lygino rezultatą - po puikių perdavimų tiesiai prieš vartininką išvestas Romelu Lukaku neklydo.

Antrajame kėlinyje „ManUtd“ į priekį išvedė po keitimo pasirodęs Jesse Lingardas, sulaukęs puikaus R.Lukaku perdavimo ir pasižymėjęs smūgiu galva.

86-ąją minutę Alvaro Morata lygino rezultatą, bet teisėjai fiksavo nuošalę. Vaizdo pakartojimas parodė, kad teisėjai klydo ir įvartis turėjo būti įskaitytas.

Po pergalės „ManUtd“ (59 tšk.) pakilo į antrą vietą. „Chelsea“ (53 tšk.) nusirito į penktą poziciją. Per paskutines ketverias „Premier“ lygos rungtynes Londono klubas suklupo net tris kartus.