14
KMT pusfinalis. Kauno „Žalgiris“ - Panevėžio „Lietkabelis“ (nuotr. Josvydo Elinsko)

Kauno „Žalgirio“ krepšininkų iš vėžių neišmušė rezultatyviausios Darjušo Lavrinovičiaus sezono rungtynės ir užtikrintai įveikę Panevėžio „Lietkabelį“ žengė į SIL–Karaliaus Mindaugo taurės finalą.

14

Kauniečiai nuo pirmųjų minučių neleido varžovams galvoti apie pergalę, išsprendė visus klausimus per du kėlinius ir 88:74 (25:17; 29:17; 18:24; 16:16) įveikė „Lietkabelio“ krepšininkus bei iškovojo teisę SIL–KMT čempionų titulą ginti rytoj prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“.

Pirmąjį kėlinį spurtu 16:6 užbaigę žalgiriečiai jau po pirmųjų 10 minučių pirmavo 25:17. Negana to, žalgiriečiai antrojo kėlinio pabaigoje spurtavo 16:5 ir jau pradėjo triuškinti „Lietkabelio“ komandą – 54:34.

Panevėžiečiai dar trečiajame kėlinyje sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 14, tačiau atkurti intrigos ketvirtajame kėlinyje jiems nepavyko ir „Žalgirio“ komanda iškovojo užtikrintą pergalę 88:74.