Antradienio vakarą pirmieji Vokietijos futbolo taurės pusfinalio duris pravėrė Miuncheno „Bayern" ir Leverkuzeno „Bayer" futbolininkai.

Miuncheno komanda išvykoje 6:0 (3:0) be gailesčio „sutrypė" trečios pagal pajėgumą Vokietijos futbolo lygos lyderius „Paderborn".

Įvarčius nugalėtojams mušė Kingsley Comanas (19 min.), Robertas Lewandowskis (25 min.), Joshua Kimmichas (42 min.), Corentinas Tolisso (55 min.) ir Arjenas Robbenas (86, 89 min.).

Kitame šio vakaro ketvirtfinalyje intrigos buvo kur kas daugiau. Namuose rungtyniavę Leverkuzeno „Bayer" futbolininkai po pratęsimo 4:2 (1:2, 2:2) palaužė Bremeno „Werder" pasipriešinimą.

Aikštelės šeimininkams rungtynių pradžia priminė baisiausią košmarą. Jau 7-ą mačo minutę jiems teko antrą kartą traukti kamuolį iš savo vartų po tikslių priešininkų smūgių.

Bremeno „Werder" gretose pasižymėjo Maxas Kruse'as (4 min.) ir Aronas Johannssonas (7 min.).

Po šalto dušo atsigavęs „Bayer" klubas dar pirmajame kėlinyje sušvelnino rezultatą – 31 minutę įvartį pelnė Julianas Brandtas.

Antrajame kėlinyje sužaidus 10 minučių vokietis smeigė dar vieną dūrį (55 min.) į savo gimtojo miesto komandos vartus ir išlygino rezultatą. Per likusį pagrindinį rungtynių laiką stadione susirinkę žiūrovai įvarčių neišvydo ir išaiškinti mačo laimėtojui prireikė papildomo pusvalandžio.

111 mačo minutę Leverkuzeno sirgalius iš savo kėdžių pakėlė tikslus Karimo Bellarabi smūgis, o stadiono šeimininkų pergalę įtvirtino 18-metis Kai Havertzas.